petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusum hakkında sorularım yardım edin :(:(:(:(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nanecik tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. nanecik
    Gizli

nanecik Guest

öncelikle dün aldığım muhabbet kusumun cinsiyetini yaşını sağlık durumunu hiçbirseyini bilmiyorum çok seviyorum ama internetten arastırdığım kadarıyla eğitilecek yaşı geçmiş gibi görünüyor konusturmak istiyorum sürekli elimde olsun istiyorum kusumun birkaç resmini cektim umarim yardımcı olursunuz
    [​IMG][​IMG]

2. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Ballı krakerden uzak durun. Evde kendınız yapmaya calısın. Kus egıtım ıcın bıraz buyuk egıtılmez mıı tabı egıtılır. Yavru kustan daha az egıtılebılır ve daha fazla zaman gerektırırm

3. nanecik
    Gizli

nanecik Guest

tahmini olarak kaç aylıktır sanırım cinsiyeti erkek aldığım petshopa götürüp değistirebilirim sizce değistirmeli miyim ?

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz erkek, yasi konusunda emin degilim ama 5 aylik civari duruyor. Eger konusturmak ve egitmek, size alissin istiyorsaniz yeni yeme dusmus bir yavru almaniz cok daha iyi olacaktir. Bu aylardaki bir kusu egitmeniz biraz fazla zaman ve emek ister. Bir de kafeste plastik yerine tahta tunek kullanmaniz kusunuzun sagligi acisindan cok daha iyi olur.

5. Onur TEKİN
    Gizli

Kuşunuz 1,5 yaş civarında. Bence de eğitilecek yaşı geçmiş. Bende de aynı durumda bir erkek var. Yanına bir dişi alıp yavru almaya karar verdim yavruları eğiticem.

Elinize alıştırıp konuşturmak için 30-40 günlük bir yavru almalısınız. Geri verebiliyorsanız değiştirin derim.

6. nanecik
    Gizli

nanecik Guest

tesekkürler biraz fazla emek verecez o zaman bunu annem beğendi ve aldığım petshoptaki kusların hepsi bu civardaydı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:32 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

1,5 yaş biraz fazla değilmi ya o civardaysa eğer geri veririm :(

7. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Kusunuz damızlık durumda yavru kus almanız lazımdı ama sağlığı gayet yerinde

8. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun, kuşunuz 9-10 aylık bir erkek, sağlık sorunu gözükmüyor ama eğitmek ve konuşturmak için biraz büyük! baba olacak yaşa gelmiş maşallah :)

Sayfayı Paylaş