Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hakkında sorunum var yardım edin.

akylozan

Meraklı Üye
muahbbet kuşum 2 2.5 aylık geviş getirir gibi her saniye agzını oynatıyo sizce normal mi yoksa hasta mı neden böyle.. :confused:

Mutlu olduklarında yaptıkları söylenir ağız temizliği yapiyordur bir sıkıntı yok

Allah allah bu aklıma hiç gelmemişti 1 haftadır böyle olduğu için içime şüphe düştü hasta mı die

Herhangi bir sıkıntısı yok maşallah

evet kuş mutlu oldugundan dolayı bu haraketi yaptıgını söyler biçok üretici kuş uyuyacagı zaman özellikle yapar bu haraketi gagasını birbirine sürter geviş getirir gibi bende kuşlar mutlu oldugundan dolayı bu sekılde yaptıklarını sanırdım fakat izmirde ikamet edenler iyi bilirler bu ustamızı ismi alpay bilir alpay ustayla bi sohbetımızde konusu gecmışti bu geviş getirmenın dediği suydu kuşta iç parazit var ise bu haraketi yapar yani geviş getırme haraketini yapmasının sebebi iç parazitlermiş ivermectin icerikli baymec kullanıyrum perıyodık aralıklarla (baymec iç ve dış parazit ilacıdır) ilacı kullanmaya basladıktan sonra zaman içinde fark ettımkı hiç biri bu haraketi yapmıyor tecrubelerımı paylastım umarım yardımcı olabılmısımdır

Son düzenleme:
Kesin karara nasıl varabilir mıyım dışkısına baksam

Bu konu neden sonuca ulaşmadı cevabını bende merak ettim :)

Eğer kum kullanıyorsanız bunu normal bir davranış olarak kabul edeceğim.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri