Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Hakkında Yardım

• Konbuyu başlatan lostqwert
  • Başlangıç tarihi
L

lostqwert

Guest
MERHABA ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN 1 MUHABBET KUŞU ALDIM 1.5 ay oldu . ALMADIMDA BİRİNDEN GELDİ BANA 1.5 AY ONCE.ŞİMDİ KUŞUN BANA ALIŞMASI İÇİN NELER YAPABBİLİRİM . ÇOK ISIRIYOR . AMA SALDIGIMDA OMUZUMA FALAN KONUYOR SADECE ELİMİ UZATTIGIMDA ISIRIYOR.NELER YAPABİLİRİM BANA ALIŞMASI İÇİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
dün gelen kuşun hemen alışması için biraz zaman geçmesi lazım. ama elinizle onun sevdiği yiyecekleri uzatarak elinize gelmesini sağlayabilirsiniz. mesela marulu falan eliniz ile uzatın elinizden yemeye alışsın

ben o konuyu 1.5 ay once başka yere açmıştım aynı şeyi kopyalayıp buraya yazdım dünü silmeyi unutöusum 1.5 ay falan oldu alalı

dostum kuşu resmini koy.kuşun yaşı ne?kuşun alıştırma zamanı geçikse alışmaz kasar seni

Kuşun yaşını bilmiyorum . Gözü kahverengi . Kuyrugu çok uzun deil . Erkek .
Birazdan koyarım resim

benım kışı ıklk geldıqınde saldık heryere vurdu kendını ama hergun onu elıne alıp sevebılırsın artık benımkısı benı omzuma ve basıma konuyor bunu deneyebılırsın kardesım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

arkadaşlar benım ıkı tane muhabbetım war maviş ve limon. mavişin poposunda dışkı war ne yapabılırım ??????? sımdıden teşekkür ederım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

lostqvert senın kusun bılgılerıme gore 0-4 aylık arası bıde fotoqrafını koyarsan tam anlaşılır DD

Geri