Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hamile mi

Kafesi evin müsaitse 60 cm, değilse 45cm olan üretim kafeslerin den kullan. Bir tane kafese de yavruları ayırdıpında ihtiyacın olacak

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A
Kafesi evin müsaitse 60 cm, değilse 45cm olan üretim kafeslerin den kullan. Bir tane kafese de yavruları ayırdıpında ihtiyacın olacak

bi erkeğe tekrardan saldırmaya başladı bende erkeği ayırmak zorunda kaldım birbirlerini görüyorlar ama dişidie şimdi tellere tutunup takla atıyor erkek de ona bakıyor doğru yaptım mı sence

Abi dişiyle hiç ilgilenmiyor erkek normal mi sadece tünekte duruyor yuvaya falan hiç gitmiyor bakmıyor

Dişi yumurtalara yatmaya başladıysa belki bir iki çiftleşme olur. Ondan sonra hep sessiz geçecek.

Dişi kuş yalnız dışkı yapmak için çıkacak. Tahmini dolu ise yavrular 13-14 eylül gibi çıkar. Son tavsiyem yuvalığın kapağını zırt pırt açma. Kuşları strese sokma, erkeği dışarı hiç çıkarma.

Dişi kuş yalnız dışkı yapmak için çıkacak. Tahmini dolu ise yavrular 13-14 eylül gibi çıkar. Son tavsiyem yuvalığın kapağını zırt pırt açma. Kuşları strese sokma, erkeği dışarı hiç çıkarma.

Yuvalığı hiç açmıyorum yuvalığın tepesine delik açmış ordan bakıyorum arada beni farketmiyorı sadece erkek hiç beslemiyor dişiyi onu merak ediyorum yuvaya ilgisi yok gibi

Daha sonra sen görmediğin vakit besler.

Abi kuşum çıktı yumurtadan yarım saat oldu bakımı nasıl yapmalıyım ben ne yapmalıyım acil abiiiiii
Şimdilik extra birşey yapmayin sadece yavru beslenmeli ona bakın kursagi dolumu gerisini rahatsız etmeyin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Siz sadece anneyle babanın iyi beslenmesini sağlayın gerisi onlarda merak etmeyin yaveuları beslediğine emin olun yeter. Yaveulara bakın kursakları dolu mu diye. Eğer doluysa hiç ellemeyin anne besliyordur.

Siz sadece anneyle babanın iyi beslenmesini sağlayın gerisi onlarda merak etmeyin yaveuları beslediğine emin olun yeter. Yaveulara bakın kursakları dolu mu diye. Eğer doluysa hiç ellemeyin anne besliyordur.

Yuvalığın kapağını açarsam kızmaz mı dokunursam yavruya

Yuvalığın kapağını açarsam kızmaz mı dokunursam yavruya
Dişi olmadığında bakın yavruya dokunmayın dıştan görülür zaten kursağı şiş olur. Zaten yuvalıkta vakit geçiriyorsa anne besliyordur endişelenmeyin siz anne babayı iyi besleyin yeterli

Anne beslerken ona ilk günler zaten sulu kursak sutu kusacaklar sonra.bir muddet sonra anne yavruya yediği yemleri kusacak bununla beraber su da verecekler

Anne beslerken ona ilk günler zaten sulu kursak sutu kusacaklar sonra.bir muddet sonra anne yavruya yediği yemleri kusacak bununla beraber su da verecekler

Ben sadece yavruya altına aldığını görüyorum altında mı besliyordur yavruyu

Eray kardeş gozunaydin. Yavrular cogaldikca anne ve Baba kus cok yem yiyecekler. Hergun mama yapmaya gayret et. Forumda mama tarifleri var. Saglikli kuslarin olur insaallah.

Eray kardeş gozunaydin. Yavrular cogaldikca anne ve Baba kus cok yem yiyecekler. Hergun mama yapmaya gayret et. Forumda mama tarifleri var. Saglikli kuslarin olur insaallah.

Her gün yapıyorum o konuda bi problem yok ama yuvalığı bebişler pisleticek ya nasıl temizlemem gerek yuvalığı kaç günde bir

Bu kuluckayi boyle atlatacaksin. Plastik folluklu 20*20*20cm buyukce yuvalik almani tavsiye ederim.yaklasik 24 gune yeni yumurtalar gelir. Yuvaligini yumurtalarin hepsi ciktiginda temizlersin. Cok kotu kokacak. Dusunsene o kadar kusun pisledigini.

Bu kuluckayi boyle atlatacaksin. Plastik folluklu 20*20*20cm buyukce yuvalik almani tavsiye ederim.yaklasik 24 gune yeni yumurtalar gelir. Yuvaligini yumurtalarin hepsi ciktiginda temizlersin. Cok kotu kokacak. Dusunsene o kadar kusun pisledigini.

Abi erkek kuş yuvalığa girmeye başladı bebelerin üstüne basıyor bilmeden yada bilerek yapıyor bebeklerde bağırmaya başladı ağlar gibi ayırayım mı ne yapayım ama dişiyi kaşıyor ve besliyor

Son düzenleme: