petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusum hapsiriyo burnu dolu gibi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Kivim benim tarafından 10 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Bu ara cok hapsiriyor aksirma gibi bide burnu agzi tikali gibi sanki nedendir ne yapabilirim hani boyle hapsirinca tikali gibi bi ses cikiyo?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ortamı sıcak olsun ceryandan sakının geçmiş olsun

3. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam insanlar nasıl grip olursa kuşta ceyeran rüzgarda vs kalmış yukarda abimiz dediği gibi sıcak tut ortamını elinde varsa suyuna vitamin koy aynı şekilde forumda mama tarifleri olacaktı onu yapıp vermeni tavsiye ederim özellikle c vitamini insalarda savaşçı ise kuşlarda da aynı durum portakal kabuğu olur limon kabuğu olur az şekilde vermen işe yarar olmadı direk yumurta-bebe bisküvisi havuç rendeleyipte verebilirsin hayvan kendini toparlasın ama suyuna kesin vitamin koy.

4. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    C vitamini koyayim mi suyuna adec vitaminli bisi varda bide havuc falan veriyim simdi gece gece yumurta zorda yarin mama da yaparim gecer mi ya:( uzuluyorum bu haline hic ruzgardada kalmadi

5. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    hocam havucu öyle direk yemez zaten mama ile ver forumda tarifleri var daha iyileride vardır benim hatırladığım buydu bu vitamin dediğin kuşlar için olan değil mi? İnsan ilaçları vitamin dahi olsa kuşlara ağır gelme ihtimali var ne olur olmaz forumda veteriner arkadaş vs varsa onlara sorman daha mantıklı olur ama yok bu petshoplarda satılan vitaminlerden suyuna normal verdiğin ölçüde koy.

#5 Mert Can YALÇIN, 10 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 10 Mayıs 2016
  6. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Evet bide b vitaminli bi kompleks var o baya iyi bi marka ama sanirim c daha iyi olur
    Havuc yiyo ya benimkiler:D

7. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Hayvanlara verilmiş vitaminse sıkıntı olmaz önce b ver 1 gün arayla c olanı koyarsın veya tam tersi zaten hasta olduğu için toplanmasına yardımcı olur.

8. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Simdi havuc yedirdim portokal yemedi sicak bi papatya cayi falan yapsam mi ya:D

9. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    İyi yapayım derken de midelerini bozma havuc yediyse portakalı beklet biraz arka arkaya verme yani zaten vitaminide verirsen toplarlar 2-3 güne kazasız belasız. Havucu yediyse zaten durumu çok kötü değildir hasta olan kuş yemez içmez öyle kolayına seninki biraz hafif evresi kötü olmadan önüne geçersin.

#9 Mert Can YALÇIN, 10 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 10 Mayıs 2016
  10. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    İnsallah ya uzuldum baya boyle gorunce hirildiyo:(

Sayfayı Paylaş