petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum hasta deil ama hareketsiz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve numenor111 tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. numenor111
    Gizli

merhabalar öncelikle selamlar saygılar herkese. arkadaşlar ben yeni bir muhabbet kuşu aldım henüz yavru. en azından öle görünüyo edindiğim bilgilere göre ( kafasının üstünde çizgileri hala var ). kuşum geldiğinden beri hareketsiz pek oynamıyor kafesinin içindede dışardada bişeylerle ilgilenmiyor kafesine çıkıp inmiyor sadece yerinde duruyor çok hareketsiz. ancak hastada deil sağlığı gayet iyi onuda söyleyebilirim. acaba nedendir _? neden muhabbet kuşum hiç oynamıyor bişeylerle ilgilenmiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. saygılarımla.

2. fotoğraf koyabilirseniz yardımcı oluruz

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    hocam fotoğraf koyun. mevsimden dolayı kuşlar sıkıntılı oluyor. meyveyi mamayı eksik etmemek lazım. birde sera marka enerji içeceği var kuşlar için birazdan ismini de yazarım, onuda bir deneyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

SERA ACTIV PLUS W (50ml) - 16.86 TL + KDV

ürün bu

4. numenor111
    Gizli

hocam resim nasıl ekleniyor bi türlü bulamadım kusura bakmayın yeniyim foto var ama bi türlü ekleyemedim nasıl ekleyebiilrim.

5. numenor111
    Gizli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

sonunda ekledim bilgi verebilirseniz çok sevinirim sagyılarımla.

6. hasta değil gibi.öyleyseçok yeni olmalı alışamadığından öyle yapıyordur başka bi açıklaması olamaz.

7. numenor111
    Gizli

hocam teşekkür ederim. ancak dediğim gibi hiç bi şeyle ilgilenmiyor ne bilim hiç bi şeyi gagasıyla bızıklamıyo falan çok garip geldi banada izlediğim videolardan sonra. bide yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgi vermeniz mümkünmüdür. saygılarım.a

8. 3 aylık kadar cinsiyetini bilemedim dişi gibi.

9. numenor111
    Gizli

vallahi erkek diye aldım ama yine sanırım petshopların sallamaları.. bu arada bana geleli 2 aya yaklaşıyor hala alışamamış olması anormal deilmi selahattin bey _;?

10. ona yanlış yaklaşmış yada ilgilenmemiş olabilirsiniz.siteden eğitimle alakalı bölümleri okyun.

Sayfayı Paylaş