Karadeniz Pet

muhabbet kuşum hasta deil ama hareketsiz.

• Konbuyu başlatan numenor111
  • Başlangıç tarihi
N

numenor111

Guest
merhabalar öncelikle selamlar saygılar herkese. arkadaşlar ben yeni bir muhabbet kuşu aldım henüz yavru. en azından öle görünüyo edindiğim bilgilere göre ( kafasının üstünde çizgileri hala var ). kuşum geldiğinden beri hareketsiz pek oynamıyor kafesinin içindede dışardada bişeylerle ilgilenmiyor kafesine çıkıp inmiyor sadece yerinde duruyor çok hareketsiz. ancak hastada deil sağlığı gayet iyi onuda söyleyebilirim. acaba nedendir _? neden muhabbet kuşum hiç oynamıyor bişeylerle ilgilenmiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. saygılarımla.

fotoğraf koyabilirseniz yardımcı oluruz

hocam fotoğraf koyun. mevsimden dolayı kuşlar sıkıntılı oluyor. meyveyi mamayı eksik etmemek lazım. birde sera marka enerji içeceği var kuşlar için birazdan ismini de yazarım, onuda bir deneyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

SERA ACTIV PLUS W (50ml) - 16.86 TL + KDV

ürün bu

hocam resim nasıl ekleniyor bi türlü bulamadım kusura bakmayın yeniyim foto var ama bi türlü ekleyemedim nasıl ekleyebiilrim.

vmtl9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

sonunda ekledim bilgi verebilirseniz çok sevinirim sagyılarımla.

hasta değil gibi.öyleyseçok yeni olmalı alışamadığından öyle yapıyordur başka bi açıklaması olamaz.

hocam teşekkür ederim. ancak dediğim gibi hiç bi şeyle ilgilenmiyor ne bilim hiç bi şeyi gagasıyla bızıklamıyo falan çok garip geldi banada izlediğim videolardan sonra. bide yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgi vermeniz mümkünmüdür. saygılarım.a

3 aylık kadar cinsiyetini bilemedim dişi gibi.

vallahi erkek diye aldım ama yine sanırım petshopların sallamaları.. bu arada bana geleli 2 aya yaklaşıyor hala alışamamış olması anormal deilmi selahattin bey _;?

ona yanlış yaklaşmış yada ilgilenmemiş olabilirsiniz.siteden eğitimle alakalı bölümleri okyun.

Geri