petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Hasta Gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinsiman tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Sinsiman

Sinsiman New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar şu son günlerde kuşum sürekli uyuyor , hapşırıyor , tüyleri kabarık ve ÇOK KAŞINIYOR. Ne yapmam lazım ? Bazen dışkısı sıvı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Yardım edecek

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Geçmiş olsun. Fotoğraf ekler misin?

Yem yemesi nasıl? Kuşu eline aldığında hafiflemiş hissediyor musun?
    Tüy kabarıklığı ve çok kaşınma tüy döküm zamanı da olabilir.

3. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende levent abiye katılıyorum benim kuşlarımda kabarık duruyor ve çok kaşınıyor sebebi tüye girmeleri tüye girdikleri zaman gerçekten çok durgun ve uyuz gibi oluyorlar :)

4. Sinsiman

Sinsiman New Member

Beğenileri:
    0
    Sanki birazcık hafiflik hissediyorum evet. Maalesef fotoğraf atamam. Telefon bozuk. Evet sanki tüy dökecek gibi . Kuşu 1 hafta önce almıştık. Mesela 1-2 gün önce bi tüy dökmüştü ama hapşurmayı bilemem. Ama kafeste filan kaşınmıyor öyle. Benim odamda kaşınıyor hep. Benim odamdan dolayı mı acaba ?
    EDİT: Çok yemek yiyor. Mesela bi yarım saat uçuruyorum. 10 dk filan yemek yiyor.
    EDİT 2: Şimdi çok az yemek yedi mesela.
    EDİT 3: Ve çok uyuyor (acaba yorulduğundan dolayı mı) ?

#4 Sinsiman, 14 Eylül 2014
    Son düzenleme: 14 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş