petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Hasta mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve loli poya tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşumun hastalığından şüpheleniyorum.Geleli neredeyse 1 yıl oldu.Bu sabah yanına gittiğimde tüylerini kabartmıştı.Dışkısı normal görünümde ancak biraz sulu.Yem yemiyor.Ballı çubuktan bir kaç kez çıkıp yiyor.Sonra hemen aşağı inip kumunu yiyor.Dün normal gibiydi.Rüzgardan koruyorum.Çok durgun.Kafesine elimi sokarsam ısırıyor.Solunum problemi yok.Ayrıca kuşum,uçmak için olan uzun tüyleri döküldüğü için uçamıyor.Vitamin almalı mıyım ? Patatesi haşlayıp vermeyi düşünüyorum.İshaline iyi gelsin diye.Bir şey olmasından korkuyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum :(

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Sanırım tüye girmiş bu dönemde bitkin olur kuşlar. Vitamin takviyesi yaparsanız sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim.Biraz olsun rahatladım.Şimdi konuşmaya başladı.Tüylerini düzeltiyor.En yakın zamanda vitamin alacağım.

Sayfayı Paylaş