Karadeniz Pet

Muhabbet kuş'um hasta mı?

Mehmetkokdag

Yeni Üye
Selamın Aleyküm, öncelikle hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Arkadaşlar muhabbet kuşum tüylerini kabartıyor ve başını arkaya döndererek tüylerine gömüyor. aşşağıya bir video yüklüyorum.

ikinci sorum ise üç adet kuşum var. ikisi karı koca ve aynı kafestelerdi şimdi eşini dğer kafese koymak zorunda kaldım bu hasta olan kuşu piskolojik olarak etkiler mi?

XXaZlk.jpg

Ekli dosyalar

• tumblr_m4xfg0DALL1rv37c2o1_500.jpg
    tumblr_m4xfg0DALL1rv37c2o1_500.jpg
    24.4 KB · Görüntüleme: 21
Hasta mı ne demek kuş ölmek üzere desem yeridir. Mesajımı okur okumaz ağzına bir damp sirke damlatın. Ve geç kalmadan eczaneden flagyle alarak ağzına bir damla damlatın 12 saat sonra bir daha damlatın. 7 gün boyınca bu kuşun yanına başka kuş koymayın hastalık ona da bulaşabilir.
Ayrıca dışkı paylaşın. Ben seri olsun diye ihtiyati tedavi önerdim.

acil müdahalede bulunman gerekiyor kesinlikle rüzgarda kalmasın yanına kuş koyma ama diğer kafeside yanından ayırma onların sesini duydukça dirençi daha yüksek olucaktır.

flagyle Antibiyotik gurubuna giriyormuş reçetesiz vermiylar ???

Kalp rahatsızlığı var gibi kusun solunum güçlüğü de var inşAllah iyileşir,Allah şifa versin.

Teşekkür ederim şuanda kuşum kafesin içinde dolanıyor yemek yiyor dışkısı normal kendini kabartmaya devam ediyor ama inşallah düzelir...

Geri