petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve murat55 tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

?

bu kuş hasta mı ve yaşı kaç?

Anketin kapanma tarihi 19 Ekim 2013.
  1. hasta-1yaşında

oy sayısı 0
    0,0%
  2. turp gibi-1yaşında

oy sayısı 0
    0,0%
  3. hasta-1yaşından küçük

100,0%
  4. turp gibi-1yaşından küçük

oy sayısı 0
    0,0%
  5. hasta-belli olmuyor

oy sayısı 0
    0,0%
  6. turp gibi-belli olmuyor.

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. murat55
    Gizli

murat55 Guest

arkadaşlar yanlış yere konu açtıysam yada yanlış bişey yazdıysam afola...
    muhabbet kuşum var hediye geldi 11.05.2013'de. kuş kaç aylık yada yaşında anlayan var mı?
    birde bu kuşun tüyleri neden böyle? petshoplara resmini gösterdim ırkı böyle dediler. 5 ay oldu geleli 5 aydır böyle bu kuş...

fotoğraf eklemeyi beceremedim fakat burda resimleri var kuşun (http://forum.donanimhaber.com/m_82095698/f_//tm.htm#82138707)

#1 murat55, 4 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2013
  2. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Fotoğraf eklerseniz yardımcı olurum

3. murat55
    Gizli

murat55 Guest

fotoğraf ekleyemedim daha önce forum deneyimim olmadı pek... ama donanımhabere koydum Muhabbet Kuşu YARDIM! burdan resimlere bakabilirsin...

4. Aysetursak
    Gizli

Kuşunuzun bi hastalığı yok bence fakat tüyleri neden öyle anlayamadım tüy dökümüne girdiğinde düzelir diye düşünüyorum.

5. murat55
    Gizli

murat55 Guest

fakat 5 aydır böyle bunun tüyleri .s

6. Sevtap DERİN
    Gizli

Hiç veteriner hekime gösterdiniz mi? Bence problem var.

7. Aysetursak
    Gizli

Fransız tüy hastalığı gibi bi hastalık var sanırım kuş erişkin tüylerini tam çıkaramıyormuş. Bilgim olduğundan değil sırf duyumlarla konuşuyorum ustalar daha iyi yardımcı olacaklardır. İstersen onu bi araştır ama ırkından değil o tüyler

8. murat55
    Gizli

murat55 Guest

fransız tüy hastalığı bir araştırıyim. hayır sevtap hanım hiç götürmedim.

9. murat55
    Gizli

murat55 Guest

fransız tüy hastalığı (Bahsi gecen hastalık genelde genç muhabbet kuşlarında görülür,hastalık tüylerinin dökülmesi yeniden çıkması ve dökülen tüylerin dip kısımlarında kanama olmasıdır.Genelde kanat uç tüyleri ve kuyruk tüylerinde dökülmeler oluşur,düşen tüylerin yeniden çıksada bu bir aslında virüsdür.) buymuş ama benim kuşum da bunların hiç biri yok .s

10. Aysetursak
    Gizli

Bilmiyorum ya bana kendi duruşu sağlıklı geldi bence problem yaratacak bi hastalık değil gibi ama neden böyle olduğunu merak ettim doğrusı

11. murat55
    Gizli

murat55 Guest

bende korkuyorum acaba hastamı diye. 5 ay oldu geleli 2 defa saldım odanın içine ikisindede kanadı yaralandı kanadı

12. murat55
    Gizli

murat55 Guest

.................

Sayfayı Paylaş