Karadeniz Pet

Muhabbet kusum hasta yardiimmm

Muhabbetkus

Yeni Üye
Gagasi bembeyaz kepek gibi oldu endiseleniyorum ne yapabilirim

Gagasi bembeyaz kepek gibi oldu endiseleniyorum ne yapabilirim
Öncelikle geçmiş olsun. Eğer resim eklersen daha net bir şeyler söylenebilir. Büyük ihtimalle mantar olmuş kuş. Trosyd krem ya da vaseline sürebilirsin 1 hafta boyunca kulak çubuğu yardımıyla.

Ykv6QA.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:00 --

Bi kez vazelin surdum gecen gun. Kafasini kafese surdu surekli cok rahatsiz oldu. Korkuyo alisamadi bize daha da uzaklasicak diye cekiniyorum. Mantar diyosaniz resimden anlasildigi kadariyla baslayayim hemen surmeye. Cok sagolun ilginiz icin

İleri derecede mantar kaplamış gagasını Gökhan ustanın dediklerini uygulayın biran önce düzenli olarak.

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer resim eklersen daha net bir şeyler söylenebilir. Büyük ihtimalle mantar olmuş kuş. Trosyd krem ya da vaseline sürebilirsin 1 hafta boyunca kulak çubuğu yardımıyla.

Trosyd krem aldim surdum simdi. Ama gagasi sonucta diliyle yiyiyo gibi sanki kremi bisey olurmu acaba

Bütün deliklerini kapatmayacak şekilde aşırıya kaçmadan sürmelisiniz.
Vazelin kullanıyorum ben sabah akşam en az günde iki defa sürmeniz lazım. Çok az sürün bir zararı olmaz krem sürer gibi değil.

Aynen Fatih in dedigi gibi uygulayin islemi. 10-15 gun zarfinda gececektir. Gecmis olsun.

Geri