Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta

• Konbuyu başlatan merhaba118
  • Başlangıç tarihi
M

merhaba118

Guest
sa beyler benim muhabbet kuşum hasta yani en azından ben öyle anlıyorum ama tam olarak hastalığını çözemedim kuşumun kakası açık yeşil ve koyu yeşil arası değişiryor ve sıvı ve bugün ağzından bi sıvı çıkardı büyük ihtima lsalyaydı işte kusuyormuş gibi çıkardı ve tüyleri kabarık gibi ama çok sağlıklı davranıyor ben suluğuna vitamin koydum ama pek etki etmedi sanırım ve yeminden başak birşey yedirmiyorum sizce sorunu nedir bi yardım etseniz 1 aya yakın bu durumda

Veterinere neden götürmüyorsunuz hem de 1 ay olmuş?

kardeş internette biraz bakındım veteriner muhabbet kuşundan anlamıyor diyorlar bide ben çalışıyorum bşi tek pazar günleri izinliyim o günde veterinerler açık olmuyor yada ben öyle biliyom zamanım da yok yani ilaç filan alsam kar etmezmi illa veteriner mi lazım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş internette biraz bakındım veteriner muhabbet kuşundan anlamıyor diyorlar bide ben çalışıyorum bşi tek pazar günleri izinliyim o günde veterinerler açık olmuyor yada ben öyle biliyom zamanım da yok yani ilaç filan alsam kar etmezmi illa veteriner mi lazım?

Anlamayan hekimler de var ama çok iyi anlayan veterinerler de var hatta biz il il paylaşım yapıyoruz..
Kuşa yazık bi şekilde izin alıp götürmelisiniz lütfen zaman kaybetmeyin...
Evladınız hasta olsa götürmez misiniz koşa koşa ; kuşunki de can değilmi?
Ezbere ilaç kullanmak çok riskli kuşunuzu kaybedebilirsiniz bu sebepten
Kimseye ilaç sormayın,söyleyenlere de itibar etmeyin lütfen ,, hekim verirse kullanın ilacı..
BURDA paylaştığımız hekimler var: http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...miz-veteriner-hekimleri-paylasalim-17819.html

Anlamayan hekimler de var ama çok iyi anlayan veterinerler de var hatta biz il il paylaşım yapıyoruz..
Kuşa yazık bi şekilde izin alıp götürmelisiniz lütfen zaman kaybetmeyin...
Evladınız hasta olsa götürmez misiniz koşa koşa ; kuşunki de can değilmi?
Ezbere ilaç kullanmak çok riskli kuşunuzu kaybedebilirsiniz bu sebepten
Kimseye ilaç sormayın,söyleyenlere de itibar etmeyin lütfen ,, hekim verirse kullanın ilacı..
BURDA paylaştığımız hekimler var: http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...miz-veteriner-hekimleri-paylasalim-17819.html

madem illa veteriner lazım nağapalım el mecbur götürücem artık hastalandım der izin alır götürürüm böle gördükçe vicdan azabı çekiyom :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
madem illa veteriner lazım nağapalım el mecbur götürücem artık hastalandım der izin alır götürürüm böle gördükçe vicdan azabı çekiyom :(

Lütfen gerçekten en doğrusu bu..
O hayvanlarımız bize emanet..Evlat gibi korumak üzerine titremek boynumuzun borcu

Geri