Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta

engineer06

Yeni Üye
Muhabbet kuşum dün durgundu biraz arada hapşırıyordu. Odamı havalandırırken üşüttü nezle olduğunu düşünüyordum. Suyuna 1cc kadar vitamin kattım.
Bu sabah kafesinden çıkardığımda önce kusuyor sonra arkasından hapşırıyordu. Epey kustu. Suyunu değiştirdim 5-6ml vitamin kattım. Oyun oynamaya pek hevesi yoktu. Kafesinin kalorifer tarafında tabanda uyukluyordu. Akşam geldiğimde siyah dışkıladı. Kısık sesle kısa kısa ötüyor kafesindeki zille uğraşıyor. Hala halsizlik var üzerinde. Kullandığım vitamin ve kuşun dışkı resmini ekledim. Nasıl iyileştirebilirim?

cevap gelmediği için ikinci konuyu buraya açtım acil yardıma ihtiyacım var bulunduğum yerde anlayan veteriner yok. önceki konunun linki : http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/muhabbet-kusum-hasta.54801/
görülmediği için buraya açtım kurallara aykırı ise adminden ricam cevap gelmeyen eski konuyu kaldırmalarıdır.
VPar8P.jpg
Pnkldv.jpg
l3jO8l.jpg

Kuşunuz midesinide üşütmüş sanırsam kusma ve siyah dışkılamanın sebebi bu diye tahmin ediyorumishal düzeltici ilaç kullanabilirsin petshoplarda satılan aspur ver sadece ve olduğunca sıcak tutmaya çalış

internette siyah dışkı hakkında iç kanama vs şeyler okudum iç kanama olsa heralde kuş sağda solda dolanmaz değil mi sadece halsiz biraz

Sanmıyorum iç kanama olcağını internete kalsa benim kuşum şimdi 50 kere ölmüştü siyah dışkının nedeni mide üşütmesidir sıcak tut suyunu bile ılık verebilirsin soğuk verme toparlar kendini bir kaç güne kuşun hali kötü görünmüyor