Karadeniz Pet

muhabbet kuşum hasta

Mehmet ERDEM

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar 1 ay önce erkek kuşumun yanına bir dişi kuş aldım çok iyi anlaşıyorlardı fakat aldığım dişi kuş aldıktan 1 hafta sonra hastalandı forumda yazan bazı tavsiyeleri uyguladım ve düzeldi fakat bu sıralar tekrardan hastalandı kuş yem yemesinde herhangi bir sorun yok fakat çok acayip bir şekilde ishal ne yaptımsa geçiremedim kuşum şu an sürekli kafasını arkasına gomüp uyukluyor sadece yem yemek için uyanıyor ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum
tdw84.jpg

tdwd8.jpg

tdwdh.jpg

tdwf7.jpg

tdwdt.jpg

Avidiare kullandın mı? Hatta daha iyi ishal ilaçları olabilir. Mutlaka gidip en iyi ishal ilacını alıp kullanman gerekli. Diğer kuşla ayır bence çok hasta görünüyor. Umarım kaybetmezsin.

burda bir kaç petshopa sordum fakat bulamadım oncekı hastalıgında forumdaki tavsiyeleri uygulamıştım patates türk kahvesi falan düzelmişti dün akşamdan beri bu şekilde ilacı netten sipariş edecegım artık cevap için teşekkürler

vitaform 5 gün kullanıp ardından 3 gün ara verip sonraki 5 günde probiyotik kullanmanı öneririm..kuş hazır su ve yem den düşmeden vitaform a başlamalısın hocam,yanına ek olarak patates püresi verebilirsin..antibiyotik şart..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri