petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet ERDEM tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar 1 ay önce erkek kuşumun yanına bir dişi kuş aldım çok iyi anlaşıyorlardı fakat aldığım dişi kuş aldıktan 1 hafta sonra hastalandı forumda yazan bazı tavsiyeleri uyguladım ve düzeldi fakat bu sıralar tekrardan hastalandı kuş yem yemesinde herhangi bir sorun yok fakat çok acayip bir şekilde ishal ne yaptımsa geçiremedim kuşum şu an sürekli kafasını arkasına gomüp uyukluyor sadece yem yemek için uyanıyor ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

2. Sevtap DERİN

Avidiare kullandın mı? Hatta daha iyi ishal ilaçları olabilir. Mutlaka gidip en iyi ishal ilacını alıp kullanman gerekli. Diğer kuşla ayır bence çok hasta görünüyor. Umarım kaybetmezsin.

3. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    burda bir kaç petshopa sordum fakat bulamadım oncekı hastalıgında forumdaki tavsiyeleri uygulamıştım patates türk kahvesi falan düzelmişti dün akşamdan beri bu şekilde ilacı netten sipariş edecegım artık cevap için teşekkürler

4. oem

oem Guest

vitaform 5 gün kullanıp ardından 3 gün ara verip sonraki 5 günde probiyotik kullanmanı öneririm..kuş hazır su ve yem den düşmeden vitaform a başlamalısın hocam,yanına ek olarak patates püresi verebilirsin..antibiyotik şart..

#4 oem, 9 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş