petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum hastamı anlayamıyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dilarakizilirmak tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. dilarakizilirmak

Merhaba arkadaşlar, muhabbet kuşumun kuyruğu yukarı aşağı sürekli oynuyor son 1 aydır bu sorun var. Gagası kapalı bi şekilde normal nefes alıyor nefes alışında bir sorun gözlemlemedim. Neşesi de yerinde çok hareketli diğer durumlarda da bir sorun olduğunu göremedim. İnternette araştırdım bunun solunum sorunu olduğunu söylüyorlar tedirgin oldum fikri olan var mı acaba?
    Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler. Videosunuda aşağıdaki link e ekledim
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=teq0WkLnf7s[/YOUTUBE]
    https://www.youtube.com/watch?v=teq0WkLnf7s

#1 dilarakizilirmak, 30 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ocak 2015
  2. eyupcan27

eyupcan27 New Member

Beğenileri:
    0
    acaba dışkısını yapmakta zorluk mu çekiyor ? dikkat ettinmi

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Emin değilim ama belki solunum yoluyla ilgilidir bir veterinere baktır istersen.

4. dilarakizilirmak

dışkılamasında bir sorun yok bende ilk ondan şüphelendim ama normal durumda dışkılaması

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Onuda düşündüm fakat muhabbet kuşundan anlayan veteriner İzmir/Bornova da bulamadım. Getir bi bakarız diyorlar yanlış bir teşhis veya ilaç kullandırtmaları olasılığı yüksek gibi düşündürdü bana.

Sayfayı Paylaş