petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum hep uyuyor arada yemek yiyor (Resim)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve WhayBee tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. WhayBee

WhayBee Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, muhabbet kuşum son 1 haftadır sürekli kabarıp uyuyor. Sabahları çok dinç kalkıyor kafesi açıyorum uçuyor falan sonra kafese giriyor yine uyuyor. Son 1-2 gündürde yerde uyumaya başladı belli zamanlarda. Kafesin tabanına baktığımda tüy falan görüyorum, acaba tüy dökümünemi girdi ? Elime alıyorum güçlü şekilde kaçmaya çalısıyor falan öyle zayıf değil

2. Ahmet Behçet

hocam bence bı rahatsızlıgı vardır eger ımkanınız varsa bı veterınere gösterın.

3. Samet Çağlar

Tüy dökümünde olduğu için yorgun düşüp uyuyo olabilir mi , vitamin falan veriyor musunuz

4. Sefer CANDAN

Bu kadar halsiz olması iyi değil. Bence gösterin bir şey kaybettirmez

5. WhayBee

WhayBee Member

Beğenileri:
    0
    Açıkçası işini iyi yapan veteriner bulmak zor. Mersinde'yim
    Vitamin veriyorum evet, 2 hafta öncesine kadar çok yavas ucuyodu agır çekimde gibi istediği yere konamıyordu. Şimdi halsiz hep uyuyor ama daha hızlı uçuyor açtığım zaman , önceden perdeye giderdi elime alıp kafese getirirdim şimdi kendi gidip geliyor. Çok acayip gerçekten.
    En iyisi veterinere götürmek sanırım dediğiniz gibi

Sayfayı Paylaş