Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hiçbir zaman bana alışamadı

• Konbuyu başlatan Bobo
  • Başlangıç tarihi
B

Bobo

Guest
Aldığım yavru muhabbet kuşu 1 aydur benimle onunla hergün eksiksiz konuştum vakit geçirdim ama yok ne benimle oyun oynuyor ne de yanımd geliyor yapabildiğim tek şey zorla karnına bastırıp elime konması ve beni çok ısırıyor dün tekrar ısırınca elimle sertçe vurdum çok afalladı şimdi de benden çok korkuyor be yapsam bilemedim

Vurdun ya kesin anladı o hayvan da. Serce parmağınz kadar kuşa şiddetle yaklaşırsanz sizden korkar ancak. Isırıp da ne yapıyor ayrıca eliniz mi kopuyor bilekten, öldürmez sizi o kadar ısırık.
Tatlı tatlı şefkatle yaklaşabilmeyi başarırsınız umarım da Hayvancağız da kendini korku adasnda gibi hissetmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Kuş kadar aklınız yok ne yazık ki !! Kendinizden zibilyon kat küçük hayvana ancak siddetle üstünlük kurmaya çalışşmak geliyor aklınıza. Vurmakmış! Sizin varlığınız i hayvana hayatın en büyük sillesi zaten!

Vurdun ya kesin anladı o hayvan da. Serce parmağınz kadar kuşa şiddetle yaklaşırsanz sizden korkar ancak. Isırıp da ne yapıyor ayrıca eliniz mi kopuyor bilekten, öldürmez sizi o kadar ısırık.
Tatlı tatlı şefkatle yaklaşabilmeyi başarırsınız umarım da Hayvancağız da kendini korku adasnda gibi hissetmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Kuş kadar aklınız yok ne yazık ki !! Kendinizden zibilyon kat küçük hayvana ancak siddetle üstünlük kurmaya çalışşmak geliyor aklınıza. Vurmakmış! Sizin varlığınız i hayvana hayatın en büyük sillesi zaten!

Yok be öyle deme eskisi kadar ısırmıyor artık. Ayrıca benim o kuşa gösterdiğim şefkati annen sana göstermemiştir benim isyanım neden hala böyle yapması

Yok be öyle deme eskisi kadar ısırmıyor artık. Ayrıca benim o kuşa gösterdiğim şefkati annen sana göstermemiştir benim isyanım neden hala böyle yapması

Şu lakayt konuşmanızdan ve üslubunuzdan ne kadar şefkatli oldugunuz ortada zaten. Vurmussunuz artık şefkatliyim diyosunuz bir de. Umarım misliyle karşılığını bulursunuz.
Benim muhabbet kuşum 3 ay boyunca kanatmalı ısırdı parmaklarım kabuk icinde gezdim ama hicbir zaman vurmak ya da sinirli tepki gibi birsey yapmadım. Şuanda benden ayrılmıyor. Ama siz ne anlarsınız bu durumdan, siz de egitiminizi böyle almşsnz demekki ama sonuc ortada. Bari kusa huzur verin iyi birine sahiplendirerek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

1 ay uzun süre değil ayrıca, üstelik tavrınız da ortadayken kuş strese girip tüy yolmaya baslamamş çok şükür.

Son düzenleme:
Şu lakayt konuşmanızdan ve üslubunuzdan ne kadar şefkatli oldugunuz ortada zaten. Vurmussunuz artık şefkatliyim diyosunuz bir de. Umarım misliyle karşılığını bulursunuz.
Benim muhabbet kuşum 3 ay boyunca kanatmalı ısırdı parmaklarım kabuk icinde gezdim ama hicbir zaman vurmak ya da sinirli tepki gibi birsey yapmadım. Şuanda benden ayrılmıyor. Ama siz ne anlarsınız bu durumdan, siz de egitiminizi böyle almşsnz demekki ama sonuc ortada. Bari kusa huzur verin iyi birine sahiplendirerek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

1 ay uzun süre değil ayrıca, üstelik tavrınız da ortadayken kuş strese girip tüy yolmaya baslamamş çok şükür.

Tamam benim 2 kafes muhabbet kuşum var adamsan gel hepsini sahiplen

Ya sabıır.. ille edep ille edep!
malesef o kadar kuşla ayrı ayrı ilgilenecek vaktim yok bir tıp öğrencisi olarak. Keske biraz boş zamanım olsaydı da o hayvancıkları kurtarabilseydim.

Ya sabıır.. ille edep ille edep!
malesef o kadar kuşla ayrı ayrı ilgilenecek vaktim yok bir tıp öğrencisi olarak. Keske biraz boş zamanım olsaydı da o hayvancıkları kurtarabilseydim.

Ozaman boş boş konuşma sahiplendirelim felan tıp fakülte öğrencisiyim diyor git onu keşke bende başlığa ekleseydim hukuk fakültesi öğrencisiyim diye

Yazık böyle insanlar gidip de mazlumun hakkını koruyacak, cok yazık !!
Boş konuşmayı bu konuyu acarak yapan da sizsiniz biraz arasanz birsürü aynı konudan var.
Birgün meslege başladığımda sizinle ilgilenmek isterim ama, topluma bir katkım olur en azından.

Arkadasim kusun 1 aydir sende benim 2.haftam kusumla senin ki disarda hic deilse benim kusu disari cikarsam vurur biyerlere olur.Yani kimileri var yaklasamayan kimileri var kusu olup 1 ay aglayan sen bunlarla ugrasmiyorsun universite ogrencisi bir yerleri kanayinca kendinden 5kat kucuk kusa vuruyorsun.Cansu gibi dusunuyorum sende onun acisini cekersin umarim :) tessekkurlerr ;)

Samsung Galaxy S4

kardeşim öyle iki ısırdığında vurcaksan besleme kuş muş
ben elime çıkıyordiye ellerim parmaklarım yara bere içinde kaldım ama şuanda beni çok seviyor birde dişi yani çok fena ısırıyodu tek yaptığım şey sabrettim ve huyundan vazgeçti sende öyle yap ısırsın nolcak koparmıyo ya sen vurmuşsun o da seni kötü biliyor o yüzden ısırıyor
birde hukuk okuyorsun sen daha hayvanı üzüyorsun vicdanın rahatmı ilerde ne yapacaksın sen ozaman

kardeşim öyle iki ısırdığında vurcaksan besleme kuş muş
ben elime çıkıyordiye ellerim parmaklarım yara bere içinde kaldım ama şuanda beni çok seviyor birde dişi yani çok fena ısırıyodu tek yaptığım şey sabrettim ve huyundan vazgeçti sende öyle yap ısırsın nolcak koparmıyo ya sen vurmuşsun o da seni kötü biliyor o yüzden ısırıyor
birde hukuk okuyorsun sen daha hayvanı üzüyorsun vicdanın rahatmı ilerde ne yapacaksın sen ozaman
Sonra bu ulkede adalet yok diyolar al iste hukuk ogrencisi kusa vuruyor ilerde adaletten bahsetcen demi hadi ordan

Samsung Galaxy S4

bobo gel ben adamim o kuslarin hepsini sahiplencem adamsan benle iletisime gec

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:23 -->-> Daha önceki mesaj 03:22 --

adaminda canini sikma

Son düzenleme:
Tamam benim 2 kafes muhabbet kuşum var adamsan gel hepsini sahiplen

eğer çok sahiplendirmek istiyosan
Ücretsiz Sahiplendirme - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu

buraya konu aç kurtar o kuşları kendinden eminim alacak kişi senden daha iyi bakacaktır o canlara ve bidahada mümkünse sen herhangi bir canlının sorumluluğu alma lütfen bide hukuk öğrencisi olduğunu söylemişsin ki bence yalan ama daha kendin yasalardan haberin yok HAYVANLARI KORUMA KANUNU al burayı oku önce tabi insanda vicdan olmadıktan sonra kanunlar pekte fayda etmiyor

versin ben butun kuslarini alayim ondan daha iyi bakarim ya bu daha cocuk belli konusmasindan

Geri