petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum için acill yardım ne olduğunu bilmiyorum....!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve bomotoy tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhabalar; aranıza yeni katıldım eşli dişi muhabbet kuşum kuyruk düşük kanatlar düşük sırtı kambur gibi oldu karın bölgesinde tüy seyrek ve kuyruk sallaması falan var muhabbet kuşum yumurtlayacak mı yoksa hasta mı lütfen yardım edin... :confused::confused::confused:

2. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Foto eklermisin

3. Furkan YAMAN

4. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

[​IMG] burda da yandan çekilmiş hali

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

#4 bomotoy, 26 Haziran 2014
    Son düzenleme: 26 Haziran 2014
  5. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    eli kulağında yumurtlayacak yuvalığı takın bence

6. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim yorumlarınız için yuvalıkla ilgilenmiyor pek bi kaç kez gördüm genelde erkek muhabbet kuşum giriyor yuvalığa orda ötüyor ne anlama geliyor anlamadım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

cevap verebilecek bi abimiz yok mu acaba ??

Sayfayı Paylaş