petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusum icin kafes ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Emre ERTURK tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emre ERTURK

Kusuma yaklasik 45×45×45 olculerinde bi kafes almak istiyorum siz kaca aldinz fyatlari ndr :cool:

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    ben aşağıdaki kafesi aldım oldukça güzel fiyatı uygun hediyeleri de var
    buradan inceleyebilirsin

3. Emre ERTURK

Tesekkur ederim hocam :)

4. Onur TEKİN

naturbird de çok uygun. ordan bakabilirsin. Ben 40x60 aldım 28 tl. 11 tl de kargosu tuttu. Bence çok uygun. Hatta kafes ortadan 2 ye ayrılabiliyor ekstra teli de var. Böylece 2 kafes oluyor. Üretim için de uygun.

5. Emre ERTURK

Saolun hocam uretim blki 4-5 ay snra gcende aynaya kustu aynayi cikardm :D

6. Emre ERTURK

Bu arada kafesinizde herhangi bi oyuncak varsa cikarmanizi oneririm bnm kus oyuncak varken bsnda uyuyodu cikardim ertesi gun ordan oraya atliyor ama su siralar tuydemi blmiorum ve ishal . İshal ilacini aldm iyi su an vitmin ne alabilirim

7. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Avisol işini Görür .

Sayfayı Paylaş