Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ihsal mi

• Konbuyu başlatan Burak Vatansever
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Vatansever

Guest
İYİ GÜNLER TÜM D.H ÜYELERİ MUHABBET KUŞUM YÜKSEK BİR YERDE KALIYORDU BUGUN YERİNİ DEĞİŞİTRİDİM PC YANINA ALDIM ve İHSAL GİBİ SULU YEMYEŞİL DIŞKI ÇIKARTMAYA BAŞLADI KUŞUM İHSAL Mİ SADECE BU SABAH ÇAY TABAGINDAN KUŞ YEMİ YEDİĞİNİ GÖRDÜM 2 DK YEDİ VE BIRAKTI SU DAHİ İÇMİYOR YARDIM LÜTFEN

Marul vermeyin helde sulu hiç vermeyin yeşillik daha çok yapıyo eğer ki dışkısı sıvıysa Patates haşlayıp verebilirsinin vede çay kaşıgının ucuyla suyuna türk kahvesi koyabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
marul vermeyin helde sulu hiç vermeyin yeşillik daha çok yapıyo eğer ki dışkısı sıvıysa patates haşlayıp verebilirsinin vede çay kaşıgının ucuyla suyuna türk kahvesi koyabilirsiniz

patatesı haşlayıp versek soğuk olarak mı vericez yoksa sıcak mı vede büyüklüğü ne kadar olsun kuş bana geleli 2 gun oldu bu 2gun dun aldım

patatesı haşlayıp versek soğuk olarak mı vericez yoksa sıcak mı vede büyüklüğü ne kadar olsun kuş bana geleli 2 gun oldu bu 2gun dun aldım

Yiyecebileceği kadar,yemle süsleme ve ılık servis soğusada ellmeyin o oyalansın 3-4 saat :)

Geri