petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ihsal mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Burak Vatansever tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Vatansever

İYİ GÜNLER TÜM D.H ÜYELERİ MUHABBET KUŞUM YÜKSEK BİR YERDE KALIYORDU BUGUN YERİNİ DEĞİŞİTRİDİM PC YANINA ALDIM ve İHSAL GİBİ SULU YEMYEŞİL DIŞKI ÇIKARTMAYA BAŞLADI KUŞUM İHSAL Mİ SADECE BU SABAH ÇAY TABAGINDAN KUŞ YEMİ YEDİĞİNİ GÖRDÜM 2 DK YEDİ VE BIRAKTI SU DAHİ İÇMİYOR YARDIM LÜTFEN

2. Işıl KEGEÇ

Marul vermeyin helde sulu hiç vermeyin yeşillik daha çok yapıyo eğer ki dışkısı sıvıysa Patates haşlayıp verebilirsinin vede çay kaşıgının ucuyla suyuna türk kahvesi koyabilirsiniz

#2 Işıl KEGEÇ, 18 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2013
  3. Burak Vatansever

Hiç Birşey yemiyor bile ):

4. Burak Vatansever

patatesı haşlayıp versek soğuk olarak mı vericez yoksa sıcak mı vede büyüklüğü ne kadar olsun kuş bana geleli 2 gun oldu bu 2gun dun aldım

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yiyecebileceği kadar,yemle süsleme ve ılık servis soğusada ellmeyin o oyalansın 3-4 saat :)

Sayfayı Paylaş