Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu'm ile ilgili sorular Irk yaş vs.

• Konbuyu başlatan Mete AYVALI
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AYVALI

Guest
Merhaba Arkadaşlar 1.5 2 aydır bende olan fıstık çok durgun oyun oynamak istemiyor
tedirgin kafesden dışarı çıkmıyor genellikle ben çıkarıyorum kapının üstüne konuyor arada uçuyo geziyo filan gidiyorum elime alıyorum 2-3 dk duruyo kaçıyo sonra ama çok durgun yaşı küçük olduğundan sanıyorum ama omuzuma gelmiyor ayna karşısına gidince elimden hiç kaçmıyo kendisine bakıyo galiba yanlızlık çekiyor kuşu kendime nasıl bağlıyabilirim acaba birlikte oyniyalım yanımda dursun istiyorum ama Yanıma gelmeye korkuyor heralde

Bide Irkı Yaşı Cinsiyet hakkında bilgi verirseniz iyi olur Şimdiden Teşekkürler.

Fotoğrafları ;

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:00 --

Güncelllll ++++

yerlı erkek kusunuz

Teşekkürler , Kendime Nasıl Daha çok alıştırabilirim. 1.5 2 aydır bende ama hala benden kaçıyor.

kafesten ıstersen bır sure çıkarma sonra elıne yem koy güzelce yaklaş sonra elıınde duruyorsa kendı dılıne yem koyup yemesını sağla :)

elinlen meyve yedirmeyi dene erkek kuş maşallah

elimden hiçbirşey yemiyor tam tersine biraz bakıyor sonra yavaş yavaş gidiyo galiba tam güvenini sağlıyamadım :( nasıl yapabilirim bide ne meyve vermemi tavsiye edersiniz

Geri