petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu'm ile ilgili sorular Irk yaş vs.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Merhaba Arkadaşlar 1.5 2 aydır bende olan fıstık çok durgun oyun oynamak istemiyor
    tedirgin kafesden dışarı çıkmıyor genellikle ben çıkarıyorum kapının üstüne konuyor arada uçuyo geziyo filan gidiyorum elime alıyorum 2-3 dk duruyo kaçıyo sonra ama çok durgun yaşı küçük olduğundan sanıyorum ama omuzuma gelmiyor ayna karşısına gidince elimden hiç kaçmıyo kendisine bakıyo galiba yanlızlık çekiyor kuşu kendime nasıl bağlıyabilirim acaba birlikte oyniyalım yanımda dursun istiyorum ama Yanıma gelmeye korkuyor heralde

Bide Irkı Yaşı Cinsiyet hakkında bilgi verirseniz iyi olur Şimdiden Teşekkürler.

Fotoğrafları ;

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:00 --

Güncelllll ++++

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    yerlı erkek kusunuz

3. Mete AYVALI

Teşekkürler , Kendime Nasıl Daha çok alıştırabilirim. 1.5 2 aydır bende ama hala benden kaçıyor.

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kafesten ıstersen bır sure çıkarma sonra elıne yem koy güzelce yaklaş sonra elıınde duruyorsa kendı dılıne yem koyup yemesını sağla :)

5. Mete AYVALI

Teşekkürler , Peki Kafesine Yem Koyiyimmi Çünkü Toksa Gelmez :D yada gelirmi

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    elinlen meyve yedirmeyi dene erkek kuş maşallah

7. Mete AYVALI

elimden hiçbirşey yemiyor tam tersine biraz bakıyor sonra yavaş yavaş gidiyo galiba tam güvenini sağlıyamadım :( nasıl yapabilirim bide ne meyve vermemi tavsiye edersiniz

Sayfayı Paylaş