petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ile nasıl yolculuk edebilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve LegendField tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. LegendField

merhaba arkadaşlar benim taşınmam gerekiyor yaklaşık 1-2 aydır bir muhabbet kuşum var yavru bir erkek. daha bize alışmadı ve çok ürkek. yakınından geçince bile tereddüt ediyor. benim 13 saatlik yolculuk yapmam gerekiyor çünkü taşınıyoruz. sorum şu muhabbet kuşumla birlikte nasıl yolculuk edebilirim? önerileriniz nelerdir veya ne yapmam gerekiyor??

2. cicikus99

cicikus99 Guest

Bence Yapabilirsin ama serin yer olsun sıcaktan bayıla bilir bide ürkmesin yani

3. ogretmen

ogretmen Guest

slm

10 Gun once getirdim.kroniske bir cift.sorunl omadi.kucuk on tl lik tasima kafesi al.icine yemlik ve 2 adet tunek koy suluk koy suyunuda az koy ki dokulmesin.yolculukesnasinda kafesi karanlik tutun kafes hava alacak durumd olsun.sorun olmaz 18 saaty oldan getirdim.geceyolculuk ederseniz asla otmezler ama gunduz biras sikintili

Sayfayı Paylaş