Karadeniz Pet

muhabbet kusum ishal leblebi

• Konbuyu başlatan agalpeger
  • Başlangıç tarihi
A

agalpeger

Guest
merhaba arkadaşlar muhabbet kusum ishal oldu leblebi verebılırmıyım ?

veriliyomuş ama bnm tavsiyem haşlanmış yumurta ile haşlanmış patatesi rendele ver.

Leblebi ile ilgili bi fikrim yok yalnız pirinci haşlayıp suyunu suluğuna koyup verebilirsiniz,ayrıca patates haşlayıp rendeleyip verebilirsiniz.

Lebelebi vermeyin sakın. Besin maddesi olarak zararlı olmasa da tozları boğazına yapışır. Pirinç unu katın suyuna ve diğer denilenleri yapın

aspur ve patates ver

üsttekileri yap işe yaramazsa ilaç alacan kuşçudan

Patatesi yemeyebilir ancak aspuru yani kanarya yemini severek yer.

kanarya yemi, suyuna turk kahvesi ve pirinçin haşlama suyu sırayla dene bence

Benim uyguladığım ve başarılı sonuç elde ettiğimi yönetimi tavsiye edebilirim suyuna çay kaşığının ucuyla çok az türk kahvesi koyup 1 gün bekledikten sonra tekrar vitaminli suyunu taktım ayrıca bir mama kabına da aspur koydum şuan durumu iyi kuşumun

Benim uyguladığım ve başarılı sonuç elde ettiğimi yönetimi tavsiye edebilirim suyuna çay kaşığının ucuyla çok az türk kahvesi koyup 1 gün bekledikten sonra tekrar vitaminli suyunu taktım ayrıca bir mama kabına da aspur koydum şuan durumu iyi kuşumun

Bu çay kahve olaylarını tavsiye etmesek. Kuşa bir yararı varsa bin zararı var. Kafein'in her hali kuşlar için zehirdir. Belki ishalini kestiniz ama kuşu zehirlediniz.

Geri