petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum ishal mi ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre BİLEN tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    Elime alınca elime yaptı dışkısını endişelendim ishal ise nasıl geçirebilirim ?

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd...._=1435365297_acb834b5c572fefdb5c18733aedca083

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd...._=1430918939_d06b953eb0757373fb62f80cd8d16dc0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

yokmu yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

yardımmmmmmmmmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

Lan bu forumda kimse ilgilenmiyor muu 2 yetkiliye sordum cevap yok ciddi bi soru sorduk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

Lan bu forumda kimse ilgilenmiyor muu 2 yetkiliye sordum cevap yok ciddi bi soru sorduk

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İshal değil, sakin olabilirsiniz ama yinede siz multivitamin takviyesi yapın, bir suluğa iki damla yetecektir...

Bilgisi olan arkadaşlar size zaten yardımcı olacaktır, bilgisizce verilen cevaplar sizi yanıltabilir, bu nedenle sabırlı olunuz lütfen...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 20 Şubat 2015
    Son düzenleme: 20 Şubat 2015
  3. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    nerede bulurum bu multivitamini ve ne kadardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

nerden bulurum multivitamin ve ne kadardır

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Petshoplarda bulursunuz 7 - 8 lira ücreti var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

Bilgisi olan arkadaşlar size zaten yardımcı olacaktır, bilgisizce verilen cevaplar sizi yanıltabilir, bu nedenle sabırlı olunuz lütfen... Forumda bu şekilde cevap yazmanıza gerek yok...

5. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    saolunn hocam

Sayfayı Paylaş