Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum ishal mi ???

Emre BİLEN

Meraklı Üye
Elime alınca elime yaptı dışkısını endişelendim ishal ise nasıl geçirebilirim ?

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd...._=1435365297_acb834b5c572fefdb5c18733aedca083

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd...._=1430918939_d06b953eb0757373fb62f80cd8d16dc0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

yokmu yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

yardımmmmmmmmmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

Lan bu forumda kimse ilgilenmiyor muu 2 yetkiliye sordum cevap yok ciddi bi soru sorduk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

Lan bu forumda kimse ilgilenmiyor muu 2 yetkiliye sordum cevap yok ciddi bi soru sorduk

İshal değil, sakin olabilirsiniz ama yinede siz multivitamin takviyesi yapın, bir suluğa iki damla yetecektir...

Bilgisi olan arkadaşlar size zaten yardımcı olacaktır, bilgisizce verilen cevaplar sizi yanıltabilir, bu nedenle sabırlı olunuz lütfen...

Son düzenleme:
nerede bulurum bu multivitamini ve ne kadardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

İshal değil gibi ama yinede siz multivitamin takviyesi yapın, bir suluğa iki damla yetecektir...

nerden bulurum multivitamin ve ne kadardır

Petshoplarda bulursunuz 7 - 8 lira ücreti var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

Bilgisi olan arkadaşlar size zaten yardımcı olacaktır, bilgisizce verilen cevaplar sizi yanıltabilir, bu nedenle sabırlı olunuz lütfen... Forumda bu şekilde cevap yazmanıza gerek yok...

Geri