Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ishal ve kusuyor ?

Etlimakarna

Yeni Üye
Dün akşama doğru farkettim bu yüzden veterinere götürme fırsatım olmadi bugün ilk iş götürücem ama gerçekten çok korkuyorum gece sabaha kadar uyumadım hep bi gözüm açıktı su gibi ishal olmuş bikaçgün önce çok yeşillik yedi ondan mı benim yüzümden mi oldu ama hep veririm ve diğer kuşuma bişey olmadı . Bu çok halsiz hep uyuyo ara sıra yiyo yeminden yeminin içine patates haşladım serpiştirdim suyuna iki damla ishal ilaci damlattim ve dikkatimi çeken sürekli diğer kuşumun dibine giriyo ona tünüyo acaba üşüyomu ? Lütfen yardimci olun dili yok ki şuram ağrıyo diyemiyo hayvan çok üzülüyorum veterinerden sonuç alabilir miyim? Ağzına ilaç verir mi

Geçmiş olsun hava akımından uzak tutun ve kanarya yemi verin inşaallah düzelir

Fazla yeşillik ishal yapar normaldir. Ama kusuyorsa ishalle birlikte, baska birsey olabilir. Kustan anlayan bir veterinere götürmenizde fayda var tabiiki

Geçmiş olsun hava akımından uzak tutun ve kanarya yemi verin inşaallah düzelir
Teşekkür ederim kafesin ustune sicak tutacak bir örtü örttüm tamamen kapatmayacak şekilde hastayken daha çok üşürlermis diye okudum uyuyo şimdi karanlık sıcak iyi gelir belki dedim kanarya yemi kabuksuz mu oluyor

Fazla yeşillik ishal yapar normaldir. Ama kusuyorsa ishalle birlikte, baska birsey olabilir. Kustan anlayan bir veterinere götürmenizde fayda var tabiiki
Ve aşırı halsiz normaldede pek uçmaz çok bağırmaz sakin oturur ama gözlerinden belli hasta olduğu iki saat içinde gidicez inşallah veterinere teşekkürler

Teşekkür ederim kafesin ustune sicak tutacak bir örtü örttüm tamamen kapatmayacak şekilde hastayken daha çok üşürlermis diye okudum uyuyo şimdi karanlık sıcak iyi gelir belki dedim kanarya yemi kabuksuz mu oluyor
Kabuksuz olmaz normal daha ince ve daha uzun olur kanarya yemi derseniz vereceklerdir

Ben ilaç kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemem üzgünüm

Birde birşey sorabilir miyim maxisol isadur ve vitamin ilaci aldim suluğa ikisindende koymamın bir zararı olur mu
Maxisol almıştım ama benimki kanlı ishalde ağzına 2 damla damlatıyodum ama normal ishali bilmiyorum devlet 2 damla diye ilaçı yapan 30 damla diyor

Maxisol almıştım ama benimki kanlı ishalde ağzına 2 damla damlatıyodum ama normal ishali bilmiyorum devlet 2 damla diye ilaçı yapan 30 damla diyor
Valla bende okudum ustunde 30 damla yazisin baya şaşırdım 5 damla damlattim benimki evcil değil ağzina damlatamiyorum hatta patatesi filan elimle yedirmeye çalistim kivirciği filan yiyolardi kesinlikle açmıyo ağzını ama yemlikten mecbur yiyo yumurtada haşladım taze patatesle onu koyucam birazdan yemliğe iyileşir inşallah .İyileşti demi seninkide

Geri