petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ishal ve kusuyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Etlimakarna tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Dün akşama doğru farkettim bu yüzden veterinere götürme fırsatım olmadi bugün ilk iş götürücem ama gerçekten çok korkuyorum gece sabaha kadar uyumadım hep bi gözüm açıktı su gibi ishal olmuş bikaçgün önce çok yeşillik yedi ondan mı benim yüzümden mi oldu ama hep veririm ve diğer kuşuma bişey olmadı . Bu çok halsiz hep uyuyo ara sıra yiyo yeminden yeminin içine patates haşladım serpiştirdim suyuna iki damla ishal ilaci damlattim ve dikkatimi çeken sürekli diğer kuşumun dibine giriyo ona tünüyo acaba üşüyomu ? Lütfen yardimci olun dili yok ki şuram ağrıyo diyemiyo hayvan çok üzülüyorum veterinerden sonuç alabilir miyim? Ağzına ilaç verir mi

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Geçmiş olsun hava akımından uzak tutun ve kanarya yemi verin inşaallah düzelir

Etlimakarna bunu beğendi.
  3. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Fazla yeşillik ishal yapar normaldir. Ama kusuyorsa ishalle birlikte, baska birsey olabilir. Kustan anlayan bir veterinere götürmenizde fayda var tabiiki

4. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Teşekkür ederim kafesin ustune sicak tutacak bir örtü örttüm tamamen kapatmayacak şekilde hastayken daha çok üşürlermis diye okudum uyuyo şimdi karanlık sıcak iyi gelir belki dedim kanarya yemi kabuksuz mu oluyor

5. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Ve aşırı halsiz normaldede pek uçmaz çok bağırmaz sakin oturur ama gözlerinden belli hasta olduğu iki saat içinde gidicez inşallah veterinere teşekkürler

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kabuksuz olmaz normal daha ince ve daha uzun olur kanarya yemi derseniz vereceklerdir

7. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Aldım teşekkürler

Yusuf Kürşat AKKUŞ bunu beğendi.
  8. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Birde birşey sorabilir miyim maxisol isadur ve vitamin ilaci aldim suluğa ikisindende koymamın bir zararı olur mu

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben ilaç kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemem üzgünüm

10. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    730
    vitamin kesinlikle verilmez hasta kuşa.

11. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Çoook teşekkürler

12. volkan1231

volkan1231 Active Member

Beğenileri:
    46
    Maxisol almıştım ama benimki kanlı ishalde ağzına 2 damla damlatıyodum ama normal ishali bilmiyorum devlet 2 damla diye ilaçı yapan 30 damla diyor

13. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Valla bende okudum ustunde 30 damla yazisin baya şaşırdım 5 damla damlattim benimki evcil değil ağzina damlatamiyorum hatta patatesi filan elimle yedirmeye çalistim kivirciği filan yiyolardi kesinlikle açmıyo ağzını ama yemlikten mecbur yiyo yumurtada haşladım taze patatesle onu koyucam birazdan yemliğe iyileşir inşallah .İyileşti demi seninkide

Sayfayı Paylaş