Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ishal

Senaxx

Yeni Üye
Kuşum bir iki haftadır ishal gibiydi bazen normal bazen hafif sulu yapıyordu dışkısını. Ben de fazla ilerlemesini diye ilaç aldım isadur diye bir şey, iki gündür suyuna koyuyorum düzeltmek yerine daha kötü yaptı özellikle içtikten hemen sonra sulu bir şekilde arka arkaya yapıyor. Hareketliliğinden bir şey kaybetmedi ama bir türlü geçmiyor. Ne yapabilirim?

Ben 5gün elmas sirkeli su koydum sadece ve gündelik değiştirdin 5.6damla işe yaradı dene

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Kuşum bir iki haftadır ishal gibiydi bazen normal bazen hafif sulu yapıyordu dışkısını. Ben de fazla ilerlemesini diye ilaç aldım isadur diye bir şey, iki gündür suyuna koyuyorum düzeltmek yerine daha kötü yaptı özellikle içtikten hemen sonra sulu bir şekilde arka arkaya yapıyor. Hareketliliğinden bir şey kaybetmedi ama bir türlü geçmiyor. Ne yapabilirim?
Veya bazıları eczaneden flagly alıp kullanmayı tavsiye ediyor

Ben elektrolit su hazırladım iyi geldi kuşlarıma. İshal ken kuşlar çok su kaybediyor. Elektrolit su verdim düzelmişti. Sizde deneyin isterseniz. Aspur, yulaf ve ak darı verebilirsiniz. Dal darı verebilirsiniz. Ben bunları yapıyorum. Elektrolitli su kesinlikle tavsiye ediyorum.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler deneyeceğim.
Probiyotik ve vitamin takviyesi yapın. Kafes altlığını hep temiz tutun. Ben hep temiz tuttum ve beslenmesine dikkat ettim. Olumlu sonuç aldım. Mersinde yaşıyorum burası çok sıcak ve sıcaktan etkilenebiliyorlar. Bağışıklık sistemini güçlendirmek gerekiyor.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi kuşum 2-3 gündür ishal ve üstelik yumurtası da var. Cereyanda da bırakmıyorum. Önerebileceğiniz birşey var mı? Resim atıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20170826_124450.jpg
    IMG_20170826_124450.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 15
Yumurtası varsa ondan dolayı dışkıları büyük ve o şekilde olabiliyor diye okumuştum birinin postunda

Geri