petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ishalmi oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve 12yok123 tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. 12yok123

12yok123 Guest

kuşu daha dün aldım fakat şüphelendim bi fotğrafa bakıp birşeyler söylermisiniz kuşum ishalmi olmuş
    Teşekkürkler

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Gayet normal bence. İshal gibi birşey yok.

3. 12yok123

12yok123 Guest

yarın yaparsa bidaha atrım belirtilere baktımda poposuna yapışıyo daha 1-1.5 aylık filan normalmidir

4. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    şimdilik bir sorun yok ilk zamanlarda benim keretanın da poposuna yapışıyordu gagasıyla düşürüyodu rahatsız olup :D daha sonra bu problem ortadan kalktı

5. 12yok123

12yok123 Guest

[​IMG][/url][/IMG]
    sabahki dışkısı bu sizce ishalmi

6. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar dışkısını idrarıyla birlikte yapar aldanmayın ishal gibi durmuyor ishal daha çok su gibi oluyor.. benim kuşum da olmuştu ishal avidare ishal ilacı aldım 1-2 damla ağzına damlattım ertesi güne bişeyi kalmadı.. suyunu da her gün tazeleyin.

7. 12yok123

12yok123 Guest

bilgileriniz için teşekkürler

Sayfayı Paylaş