Karadeniz Pet

muhabbet kuşum kabarık

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
erkek muhabbet kuşum kabarık bişekilde duruyo tüyleriini dikmiş neden olabilir dişide sorun yok erkek kabarık durumda

bir resim koyar mısınız ? Sürekli halde mi..? halsizlik ishal var mı? Ceryanda kalmıs olma ihtimali nedir..?

Poposuna bakın lekeli mi dışkısına bakın ishal mi sıcakta tutun ve vitamin verin. Eğer ishalse patates maması yapın, ishal ilacı alın suyuna katın veya suyuna çay kaşığı ucu kadar Türk Kahvesi koyun.

şimdi şöyle bişe var ishal olamaz gayet temiz bakım o biçim kızıştırıcı quik yem sora bi tane daha kaliteli yem var vitamin suyunda sürekli var kalamar balığı kemiği kum felan kraker bile var ama kalörüferin yanında duruyolar bide şöle bişe var kuşlar bilgisayar odasında ve bu odada bi tek ben bulunuyorum fakat bugün bi istisna oldu ve bu odada ailecek çay içtik onun için strese girmiş olabilirmii ? kuşlar insana alışık değil ve şuanda gördüm poposunun önünde pislik yapışmış ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz ishal bence ne kadar iyi tutsanızda anlık bir hava çarpması bile kuşu ishal edebilir. Strese girdiğini düşünmüyorum.

Geri