Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum kaç aylık ? ve biraz soru

Dogan Can

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben 2gün önce bir kuş aldım kuş geldiğinden beri hiç ses çıkartmıyordu uçmuyordu dün akşam kuşu elime aldım(parmağımı ayağına götürerek) sonra yem falan verdim elimden. annemle babam odaya girdiğinde konuşuyorlardı artık korktuğundanmı bilmiyorum kuş öttü çok canlı bi şekilde hemde sonra uçtu yavru oldugundan çarpa çarpa gitti bende aldım kafesine koydum. bugün parmağımı almak için yeniden uzattım hiç kaçmayan kuş kaçmaya başlamış birazda açıldı ötüyordu falan. ayrıyetten konuşuyorum onunla ilgileniyorum acaba nasıl yaklaşmalıyım ? ve bazıları marul vb şeyler veriyorlar benimkisi marul ne bilmez uzattığımda bi tepki yoktu nasıl yemesini sağlarım. bide fotoğrafa bakıp kaç aylık söylermisiniz ? :) şimdiden teşekkürler :)

http://i.hizliresim.com/A77ngX.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

Bu arada kafesin üst tellerine çıkıp ters sekilde duruyor çıkmak istiyor sanırım. Ne yapmalıyım(çıktığında sağa sola çarpıyor birşey olur diye çıkartmıyorum)

benim hayta da ilk geldiğinde öyleydi şöyle 1-2 hafta çıkarmayın kafesine ortama falan alışmış olur pek çarpmaz uçarken siz de o 1-2 haftalık süreçte elinizden korkutmadan yem falan vermeye çalışın biraz elinize alışmış olur
koyduğunuz fotoğraftan pek yaşı ve cinsiyeti anlaşılmıyor ancak yavru olduğu aşikar

Son düzenleme:
teşekkürler arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

Arkadaşlar bi sorumun cevabını alamadım. kuşum marul vb şeyleri bilmiyor bunları nasıl yedirebilirim

Yok Hocam bir türlü olmadı :D baska önerisi olan varmı acaba ?

Geri