petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Kaç Aylık?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Can tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Merhaba 2 gün önce almış olduğum kuşun yaşını öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

#1 Ahmet Can, 2 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ocak 2014
  2. Tahsin ÖZDEN

resim gözükmüyor

3. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

şuan gözüküyor olması gerekiyor.

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

daha yavru dostum sanırım 3 4 aylık civari... ve erkek...

5. Tahsin ÖZDEN

evet şimdi gözüküyor çok güzel bir yerli yellow face yakışıklı bir delikanlı aynı zamanda 120-140 günlük tüyü kadar ömrü olur inşallah...

6. Emre TURAN

Rengi çok güzel maşallah.

7. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

teşekkür ederim, 120-140 günlük olduğuna emin misiniz? Bu durumda kuş yavru, genç, yetişkin hangisi oluyor ?

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

annesi sari renk babasi da beyaz renkmiş sanırım 2 sinin de renginden almiş cok güzel renkleri var...

9. ismail baktır

4 5 aylık güzel bi yavru maşallah.. bu arada hopş geldinizz

10. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

hoş buldum teşekkür ederim :) Bu durumda kuş yavru, genç, yetişkin hangisi oluyor ?

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ahmet bey kuşunuz daha yavru genç olmasi için 2 ay daha beklemesi lazim...

12. ismail baktır

yavru dememiz daha doğru olr kardeşimm çok güzel yerli erkek yavru bi kuşunuz varr :)

13. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Kuşu değiştirmeyi düşünüyordum. Yavru olduğuna göre rahat bir şekilde ele gelme eğitimini ve konuşturmayı başarabilirim sanırım.

14. ismail baktır

benim şahsi fikrim değiştirmemen yönünde rengi falan çok hoş maşallah yavaş yavaş elinden yem yedirmeye başla bence :)

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet ele getirebilirsiniz rahatlik la alişir size her gun elinize alip cici kuş aşkım naber canım gibi sözller söyleyin 15 20 dk ve mumkunse genelde sabahlari yapin o zmn daha iyi anliyolar... cunki.

16. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Bende kuşu çok sevdim aslında fakat okuduğum kaynaklara göre kuşlara 0-4 aylık iken eğitim verilmesi gerekiyormuş. Daha sonrasında eğitimi zorlaşıyor ve evden kaçma durumu da olabiliyormuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

Elime bi gelse neler söyleyecem de getiremedim bi türlü :)

17. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

gelir sabır ister bu işler. hemen bir günde yapinca olmaz. biraz deniceksiniz oda anlicak sizden zarar gelmiyeceğini ozmn gelir elinize...

18. ismail baktır

herşey zamanla o daha yeni yeni evi çözmeye çalışıyordur :) biraz daha sabırr

19. Emre TURAN

Yalnızca birazcık sabredin, değiştirmeyin kuşunuzu. Böyle renkler kolay kolay bulunmuyor.

20. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Eğer yavru ise değiştirmicem arkadaşların çoğu yavru olduğunu söylüyor, şu andan itibaren sabretmem gerekiyor sanırım :)

Sayfayı Paylaş