Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kaç Aylık?

• Konbuyu başlatan Ahmet Can
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Can

Guest
xxx.jpg

Merhaba 2 gün önce almış olduğum kuşun yaşını öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
daha yavru dostum sanırım 3 4 aylık civari... ve erkek...

evet şimdi gözüküyor çok güzel bir yerli yellow face yakışıklı bir delikanlı aynı zamanda 120-140 günlük tüyü kadar ömrü olur inşallah...

evet şimdi gözüküyor çok güzel bir yerli yellow face yakışıklı bir delikanlı aynı zamanda 120-140 günlük tüyü kadar ömrü olur inşallah...

teşekkür ederim, 120-140 günlük olduğuna emin misiniz? Bu durumda kuş yavru, genç, yetişkin hangisi oluyor ?

annesi sari renk babasi da beyaz renkmiş sanırım 2 sinin de renginden almiş cok güzel renkleri var...

4 5 aylık güzel bi yavru maşallah.. bu arada hopş geldinizz

ahmet bey kuşunuz daha yavru genç olmasi için 2 ay daha beklemesi lazim...

yavru dememiz daha doğru olr kardeşimm çok güzel yerli erkek yavru bi kuşunuz varr :)

benim şahsi fikrim değiştirmemen yönünde rengi falan çok hoş maşallah yavaş yavaş elinden yem yedirmeye başla bence :)

evet ele getirebilirsiniz rahatlik la alişir size her gun elinize alip cici kuş aşkım naber canım gibi sözller söyleyin 15 20 dk ve mumkunse genelde sabahlari yapin o zmn daha iyi anliyolar... cunki.

benim şahsi fikrim değiştirmemen yönünde rengi falan çok hoş maşallah yavaş yavaş elinden yem yedirmeye başla bence :)

Bende kuşu çok sevdim aslında fakat okuduğum kaynaklara göre kuşlara 0-4 aylık iken eğitim verilmesi gerekiyormuş. Daha sonrasında eğitimi zorlaşıyor ve evden kaçma durumu da olabiliyormuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

evet ele getirebilirsiniz rahatlik la alişir size her gun elinize alip cici kuş aşkım naber canım gibi sözller söyleyin 15 20 dk ve mumkunse genelde sabahlari yapin o zmn daha iyi anliyolar... cunki.

Elime bi gelse neler söyleyecem de getiremedim bi türlü :)

Bende kuşu çok sevdim aslında fakat okuduğum kaynaklara göre kuşlara 0-4 aylık iken eğitim verilmesi gerekiyormuş. Daha sonrasında eğitimi zorlaşıyor ve evden kaçma durumu da olabiliyormuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

Elime bi gelse neler söyleyecem de getiremedim bi türlü :)

gelir sabır ister bu işler. hemen bir günde yapinca olmaz. biraz deniceksiniz oda anlicak sizden zarar gelmiyeceğini ozmn gelir elinize...

herşey zamanla o daha yeni yeni evi çözmeye çalışıyordur :) biraz daha sabırr

Yalnızca birazcık sabredin, değiştirmeyin kuşunuzu. Böyle renkler kolay kolay bulunmuyor.

Geri