Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kaçtı Erkegı

Sado Çakır

Yeni Üye
Muhabbet Kusumun Erkegi Kaçtı Dişi yumurtada Yatıyor Balkon Kapısı acıktı odanında Kafesın Kapısını telle Baglamıstım Ama Açmıs Kus Kayıp Sanırsam Balkondan Kaçmıs aramadıgım yer Kalmadı evde Yok Dısıde Yumurtaya Yatıyor Aceba Yumurtaya Yatarmı Yavruyu Cıkarırmı Yoksa Yumurtaları Atım Bır Erkekmı Alayım Yardımlarınızı Beklıyorum.

Muhabbet Kusumun Erkegi Kaçtı Dişi yumurtada Yatıyor Balkon Kapısı acıktı odanında Kafesın Kapısını telle Baglamıstım Ama Açmıs Kus Kayıp Sanırsam Balkondan Kaçmıs aramadıgım yer Kalmadı evde Yok Dısıde Yumurtaya Yatıyor Aceba Yumurtaya Yatarmı Yavruyu Cıkarırmı Yoksa Yumurtaları Atım Bır Erkekmı Alayım Yardımlarınızı Beklıyorum.
Öncelikle geçmiş olsun. Dişi tek başına bakabilir. Mama ve vitamin vermeyi ihmal etme.

Benim dişide 2 yumurta yapmışken erkeği kaçti. dişi yumurtlamaya devam etti. 5 yumurta yaptı. ve 4 yavru çıkardı. şu an yavruların en büyüğü 1 haftalık en küçüğü 2 günlük yavrulara bakmaya devam ediyor. Dişi yumurtalara rahat bakar.

geçmiş olsun.yumurtalı kuşun kafesini neden açtınkı :S

Atma bendeede aynisi oldu...atma yuvanin azina yem koy o yer yatar

Geçmiş olsun dişi kuş yatacaktir ve yavrulara bakacaktir inşaallah

Kaç yumurta var bilmiyorum ama tek kuş yavrulara rahat bakar. Yavrular çıkınca her gün mama yaparsın.

2 yumurtası var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

geçmiş olsun.yumurtalı kuşun kafesini neden açtınkı :S

açmadım kafes kapagı tel ıle baglıydı gece yem verdım kapanmamıs heralde kendısıde alıskındı cıkmaya cıkmıs kayıp oldu kacmıs

Benim dişide 2 yumurta yapmışken erkeği kaçti. dişi yumurtlamaya devam etti. 5 yumurta yaptı. ve 4 yavru çıkardı. şu an yavruların en büyüğü 1 haftalık en küçüğü 2 günlük yavrulara bakmaya devam ediyor. Dişi yumurtalara rahat bakar.

Şuanda dişi Yatıyor Yumurtaya 2 Yumurtası Var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

2 yumurta hiç bir şey değil. 4e kadar sorun olmaz.

ozaman dişi yatmaya devam etsın erkek alayımmı almıyayımmı bırtane

2 yumurtası var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

açmadım kafes kapagı tel ıle baglıydı gece yem verdım kapanmamıs heralde kendısıde alıskındı cıkmaya cıkmıs kayıp oldu kacmıs

yazık kuşa belki dönmek istedi de dönememişde olabilir

Erkek alırsan o yumurtalar çöpe gider.
Kontrol et doluysa yatsın, boşsa yumurtaları atıp yeni eş alırsın.

2 gun once telefon flasıyla baktıgımda kırmızı damarlar vardı dısı sureklı yumurtada ama ayrın yıne kontrol ederım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

yazık kuşa belki dönmek istedi de dönememişde olabilir

olabılır ama kayboldu cok uzuldum onaya

Yumurtalar tutmuş ise asla eş alma bakar o inşaallah

Yumurtalar tutmuş ise asla eş alma bakar o inşaallah

inş yavruları cıkarır barı bakalım bır kac gune hayırlısıyla cıkması lazım yavruların ozaman bellı olur az once dısı cıkmıstı dısarı otuyordu yuvaya gırıp gırıp cıkıyordu erkegı yok oda merak edıyor heralde

inş yavruları cıkarır barı bakalım bır kac gune hayırlısıyla cıkması lazım yavruların ozaman bellı olur az once dısı cıkmıstı dısarı otuyordu yuvaya gırıp gırıp cıkıyordu erkegı yok oda merak edıyor heralde
Rahatsız etme. Yumurtalara da yatar, yavrulara da bakar doluysa. Hem geçmiş olsun, hem de hayırlı olsun.

Rahatsız etme. Yumurtalara da yatar, yavrulara da bakar doluysa. Hem geçmiş olsun, hem de hayırlı olsun.

sagol ama dısı sureklı cıkıyor yuvadan ıns bosa vurmaz yumurtaları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

Şuanda dişi Yatıyor Yumurtaya 2 Yumurtası Var.

Hiç dokunmayın sakın erkek almayın. Bırakın eğer dişi bakıcı bir dişi ise yumurtlamaya da devam eder. Yumurtalara da bakar. Yavrulara da bakar.

zaten yumurtalar cıkmaya geldı ama surkelı dısarı cıkıyor dısı artık erkegın olmadıgından farkında eger bos olursa yumurtalar mecbur bır erkek alıcam

Bence erkek alma yavruları büyüt ole al

Son düzenleme:
Geri