Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kafasını istemsizce sağa sola yukarıya çeviriyor yem yiyemiyor

Busraizmir

Yeni Üye
2 gün önce kuşum üşüttüğü için hasta oldu kusmaya başladı ishalde vardı dün petshop a gittiğimde ilaç verdiler kullanıyorum ama öğlen evden çıkıp akşam ilacı alıp döndüğümde kuşum çok garip davranmaya başlamıştı 2 gün önce kabarıp kıvrılıp uyurken dün kafasını sağa sola yukarıya arkaya hareket ettirmeye başladı karşıdan gören biri etrafı inceliyor zanneder ama bunu saatlerdir yapıyor sabit duramıyor bu yüzden yemde yemiyor dün dakikada bir kriz geçirir gibi taklalarda atıyordu bugün onu yapmıyor sadece kafasını çeviriyor ne yapmalıyım mubişimin ne problemi var bilen var mı :(

Uzgunum ama muhtemelen kusun son gunler uzulerek soyluyorum:(

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzgunum ama muhtemelen kusun son gunler uzulerek soyluyorum:(

Ama öyle görünmüyor. elimi farkedince hemen geliyor şuan omzumda duruyor ama zatıfladı çünkü aç kafasını oynatmaktan yem yiyemiyor bende yediremedim. karnını doyurmanın yolu yok mu ki :(

Ama öyle görünmüyor. elimi farkedince hemen geliyor şuan omzumda duruyor ama zatıfladı çünkü aç kafasını oynatmaktan yem yiyemiyor bende yediremedim. karnını doyurmanın yolu yok mu ki :(
Bebe büsküvüsü,yumurta sarısını karıştır az sicak suda koy şırıngayla ver ağzına daya yedirmeye çalış :(

Bebe büsküvüsü,yumurta sarısını karıştır az sicak suda koy şırıngayla ver ağzına daya yedirmeye çalış :(
Az önce öyle yaptık bisküviyi vermeye çalıştık olduğu kadar ama fazla bişi yiyemedi ağzını açmak istemiyor açıyoruz kapatıyor. Neden kafasını böyle oynatıyor ki

Mama yapıp elle besleseniz? Şırınga tarzı bir şeyle vermeye çalışın videolardan bakın. Aç kalmasın. Dışkı fotoğrafı var mı?

Salmonella hastalığı olabilir. Tetra mezatin veya salmonella da kullanılan herhangi bir ilaç alın veyerinerden. Eczaneden de mantar şurubu alın. İkisiyle tedaviye başlamalısınız.

Salmonella hastalığı olabilir. Tetra mezatin veya salmonella da kullanılan herhangi bir ilaç alın veyerinerden. Eczaneden de mantar şurubu alın. İkisiyle tedaviye başlamalısınız.
Bende ondan şüphelendim internette tedavisi yok kuş ölür diyordu iyileşir mi ilaçla

İlac kullannamaya devam et eger isal filan varsa haslanmis patatates koy onune.suyunu gunluk deistir.yumurta mamasi yap bilmiyirsan int de videolari var.umarim iyilesir kusun:(

Ek olarak kusun beslenmesine tek aspur verin yemesi kolay ve aspur faydalıdır

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zaman elle beslemeye calisin

Kuşumu bu sabah kaybettim işe yaramadı mama yemeyi inatla reddetti ilaç bulamadım sallabaş olmuş beyin tümörü gibi düşün işe yaşamaz ölür dediler yeseydi belki yaşardı ama ne yedirdiysem reddetti muhabbet kuşu şırıngasını önermediler kullanmayı bilmiyosan nefes borusuna girer ölür dediler normal şırınga aldım onunlada ne kadar uğraşsamda yutmadı verdiğim mamayı kafasını sallayıp çıkardı çok zayıfladı kurtaramadım :(

Kuşumu bu sabah kaybettim işe yaramadı mama yemeyi inatla reddetti ilaç bulamadım sallabaş olmuş beyin tümörü gibi düşün işe yaşamaz ölür dediler yeseydi belki yaşardı ama ne yedirdiysem reddetti muhabbet kuşu şırıngasını önermediler kullanmayı bilmiyosan nefes borusuna girer ölür dediler normal şırınga aldım onunlada ne kadar uğraşsamda yutmadı verdiğim mamayı kafasını sallayıp çıkardı çok zayıfladı kurtaramadım :(
Başınız saolsun

Geri