Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum kafasını Sallayarak Ötüyor.

• Konbuyu başlatan Orhan Küçük
  • Başlangıç tarihi
O

Orhan Küçük

Guest
Arkadaşlar 1 çifft muhabbet kuşum var erkek devamlı dişiye bakarak çeşit çeşit sesler çıkarıyor ve kafa sallıyor erkek öpmek istio dişiyi ama dişi vuruyo
Zamanla anlaşırlarmı yorum Yaparmısınz .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek dişiye kur yapıyor..Zamanla alışırlar veçiftleşirler inşallah..Yuvalık takılı dursun bence..

Ozaman sabret ve bekle..Yakında kendilerini belli ederler..Dişinin yuvaya ilgisi artar..

İnşallah abi . vitamin ve mamayı ne sıklıkla veriyim bide nijer tohumunu .

Nijer tohumunu fazla verme. Gerçi bu aylarda verilmesini kimse önermiyor ama çok az kullan. Öpüşme ve birbirlerinin boyunlarını kaşıma varsa eş tutmuş demektir. Bende çok sabrettim sabrın sonu selamettir diye bir atasözü varmış o doğruymuş. Kuşta yumurta var şu anda ve yumurtlamasını bekliyorum.

araları zamanla düzelir bence kardeş .

İnşallah öpüşme kaşıma felan yok ama erkek devamlı dişiye kur yapıyor kafa sallıyor felan . eş tutarlarmı sence. seninkiler nasıldı nasıl oldu .:)

Biraz daha zaman tanıyın inşallah en kısa zamanda çiftleşirler.büyük ihtimalle kur yapıyordur.

İnşallah öpüşme kaşıma felan yok ama erkek devamlı dişiye kur yapıyor kafa sallıyor felan . eş tutarlarmı sence. seninkiler nasıldı nasıl oldu .:)
Bekleyeceksin başka çaren yok. Zamanla olacak şeyler bunlar. Ben aldım şansıma eş tuttu. Bu iş şans işidir. İnşallah eş tutarlar. Eğer kaşıma ve öpüşme varsa eş tutmuş demektir.

İnşallah ne kadar süre sonra eş oldular seninkiler .

Bekleyeceksin başka çaren yok. Zamanla olacak şeyler bunlar. Ben aldım şansıma eş tuttu. Bu iş şans işidir. İnşallah eş tutarlar. Eğer kaşıma ve öpüşme varsa eş tutmuş demektir.

Dediğim gibi öpüşme kaşıma felan yok ama erkek devamlı dişiye kur yapıyor kafa sallıyor.

Geri