Karadeniz Pet

muhabbet kuşum kafasını sallıyor Yardım

okan67

Meraklı Üye
arakdaslar can havlı ıle buraya yazıyorum bı kac arastırma yaptım ama tatmın olamadım kusum halsız dun gayet ıyıydı herhangı bı seyı yoktu bugun halsız kafasını sallıyor kusuyor gıbı 3 aylık ve 3 aydan berı poposuna pıslık yapısıyor devamlı temızlıyorum vıtamın takvıyesı yaptım gecmedı bu bu sefer durum cıddı kus halsız bı kenarda beklıyor gözlerını acmıyor kursagında yem yok kafasını kusar sekılde sallıyor ne yapacam lutfen bana acıl cevp verın

veteriner tek çözüm yoksa ölümünü izlersin allah korusun :(

bir videosunu çekip yollarsan konuya hakim olan arkadaşlar,bilgilerini payşalacaklardır

Hocam sıcak tutun kuşu kalorifer vb yerlerin yanına koyun suyuna vitamin atın içmesse ağzına damlatın bir damla

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oda sıcak suanda vitaminim bitmiş yok.suanda kafa sallama olayını kestı tuylerını duzeltıyor bıraz bıseyler yedı sankı canlandı gıbı ama dıskısıda siyah ve sulu

İshal ise zorlada olsa patates yedirin suyuna az bişey kuru kahve atın

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

önce bi sakin olun.şimdilik sıcak tutun yem ve patates haşlaması yedirmeye çalışın ama zorlamayın.. yarın veterinerden sindirim düzenleyici ve antibiyotik isteyin. geçmiş olsun.

yardımcı olan bütün arakadaslardan ALLAH razı olsun sagolun dedıklerınızı yapcam

Geri