petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusum kafasini tunege surtuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fryfry18 tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Bugun dikkatimi cekti birkackez kusum kafasini tunege surttu kafasni cevirir gibi. Ayrica kusum cok kasiniyor tuyleriyle oynuyor surekli ne yapabilirim? Daha dun banyo yapti

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesi temiz mi? Kafasını kaşıyor olabilir. İlla bitten kaşınmıyor ya temizlik içinde yapıyor olabilir. Gagasınnda bi anormallik görmüyorsan, kafesi düzenli temizliyorsan kuşun gece huzurlu uyuduğuna eminsen sorun yoktur diye düşünüyorum. Banyo suyuna abartmamak şartıyla birkaç damla elma sirkesi kaşıntısını azaltabilir.

3. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    tüy dökümünde ise de olabilir kafasında tüy kapsülleri varmı

4. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesi temiz herseyi normal anormal bisey yok ama tuyleriyle cok oynuyor kasiyor. Kanatlarini bayagi hirpalamis. Tuydede degil anliyamadim bi turlu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Kanatlarini fln hirpalamis simdi baktim tuylerini bozmus cok oynuyo. Kasiyomu kopariyomu anliyamadim ne yapmak gerek? Kafasindada tuy dokumu ile alakali hicbiseye rastlamadim

Sayfayı Paylaş