Karadeniz Pet

muhabbet kusum kafasini tunege surtuyor

fryfry18

Yeni Üye
Bugun dikkatimi cekti birkackez kusum kafasini tunege surttu kafasni cevirir gibi. Ayrica kusum cok kasiniyor tuyleriyle oynuyor surekli ne yapabilirim? Daha dun banyo yapti

Kafesi temiz mi? Kafasını kaşıyor olabilir. İlla bitten kaşınmıyor ya temizlik içinde yapıyor olabilir. Gagasınnda bi anormallik görmüyorsan, kafesi düzenli temizliyorsan kuşun gece huzurlu uyuduğuna eminsen sorun yoktur diye düşünüyorum. Banyo suyuna abartmamak şartıyla birkaç damla elma sirkesi kaşıntısını azaltabilir.

tüy dökümünde ise de olabilir kafasında tüy kapsülleri varmı

Kafesi temiz mi? Kafasını kaşıyor olabilir. İlla bitten kaşınmıyor ya temizlik içinde yapıyor olabilir. Gagasınnda bi anormallik görmüyorsan, kafesi düzenli temizliyorsan kuşun gece huzurlu uyuduğuna eminsen sorun yoktur diye düşünüyorum. Banyo suyuna abartmamak şartıyla birkaç damla elma sirkesi kaşıntısını azaltabilir.

Kafesi temiz herseyi normal anormal bisey yok ama tuyleriyle cok oynuyor kasiyor. Kanatlarini bayagi hirpalamis. Tuydede degil anliyamadim bi turlu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

tüy dökümünde ise de olabilir kafasında tüy kapsülleri varmı

Kanatlarini fln hirpalamis simdi baktim tuylerini bozmus cok oynuyo. Kasiyomu kopariyomu anliyamadim ne yapmak gerek? Kafasindada tuy dokumu ile alakali hicbiseye rastlamadim

Geri