petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum kafasını yamuk tutuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Berk Sönmez tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Berk Sönmez

Beğenileri:
    0
    Merhabalar dişi kuşum tüyde idi kanat ve kuyruk tüylerini döktü uçamaz oldu. Kanat ve kuyruğuna baktım yeni tüy kapsülleride yık. Neden bu şekilde oldu acaba? Ve son 4-5 gündür kafasını böyle tutuyor uyurken bile bu şekilde başta oyun yapıyot yapıyor sandım ama endişelenmeye başladım sebebi nedir bunun?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

bilen bi arkadaş yardımcı olabilirmi endişeliyim

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    bilmiyorum yardımcı olur mu? ama sallabaş hastalığı diye bişey vardı. bi araştırın bakalım. birinin daha olmuş. en ufak tüy dökümünde tekrar olabilme riski var falan yazmış. sizinki de tüylerini dökmüş ya o yüzden. sanırım hastalık bulaşıcıymış. sallabaş mı bilemem ama bence siz kafesinde başka kuş varsa her ihtimale karşı diğer kuşu ayırın. geçmiş olsun çok.

Sayfayı Paylaş