petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum kafese girmek istemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    yeni muhabbet aldım yavru 1 hafta oldu ilk aldığım 1 -2 gün kafeste kaldı elime alıştırdım kafeste şimdide kafeste drumak istemiyor.Kafese koyduğumda kafesin kapısını zorluyor sağa sola koşuyor kafesin kapağını açınca hemen dışarı çıkıyor elime alsam gitmiyor kafeste uyumuyor omuzumda uyuyor omuzumda saatlerce kalıyor çok ilgileniyorum konuşuyorum onunla seviyorum daha 40 günlük filan kafesini hep temiz tutuyorum rahatsız edici bişey yok çok ilgilendiğimden mi böyle bana düşkün acaba akşam kafese ışığı kapatınca koya biliyorum yoksa durmuyor :) ( ayrıca halinden memnunum bana çok alıştığındanmı böyle acaba ) şimdiden teşekkürler

2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Evet oynamak istiyordur akıllıymış kuşunuz maşallah eğitim için iyi bir kuş secmisiniz sakın avcunuzla tutmayın sizden soğur

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    şansımıza böyle çıktı hakikaten akıllı akşam ışıkları södürürken koya biliyorum kafese acvucuma almama gerek kalmıyor nerde olsa elimi uzatsam hemen geliyor :)

4. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Çok iyi ozaman eğitilebilir bir kuş elinizde yem yidirin azcik aç birakin sonra yedirin oyuncak yada peçete koyun anahtar koyun oynayin parmaginizla gagasina hafifce vurun elinize guveni artsin

5. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    elmden geleni yapıyorum parmağımdayken gayet rahat hareket ediyor yavaş hareket ediyorum zaten şuan bile omuzumda oturyor kendini kaşıyor :)

6. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Ne güzel benim limon adinda lutino kuşum var sapsarı oda senin kusu gibi :D

7. maşallah aynı bizimki :D biraz zor olucak ama alısmasi lazım kardeşim bi süre çıkarma derim

Sayfayı Paylaş