petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum kafesinden çıkmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur ARDALI tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba.Benim erkek yaklaşık 9 aylık bir muhabbet kuşum var.Kafesinin kapısı sürekli açık fakat nerdeyse hiç dışarı çıkmıyor.Sadece kafesin üstüne çıkıyor ama tekrar içeri giriyor.Kafesin üstündeyken elime geliyor omzuma konuyor benimle konuşmaya çalışıyor.Konuşmayı da öğrendi birkaç kelime söylüyor.Ama kafesinden hiç çıkmıyor ve kafesindeyken elime gelmiyor hep kaçıyor.Neşesi yerinde kafesinde sürekli ötüyor konuşuyor fakat bir türlü dışarı çıkaramadım.Yardımcı olabilir misiniz?

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    çıkmazsa çıkmasın paşa gönlü bilir :)

3. Sinan Altın

Benimkide öyle çıkarsada sadece kafesin üstüne çıkar kafesin tutma yeriyle falan oynar ama illede çıksın istiyorsan omzuna eline geliyormuş madem sana geldiğinde kafesini göremeyeceği bir yere koy mecburen dışarda durcak :)

4. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Öyle yapıyorum da o zaman da hemen kafesi arıyor :).Hiç uçma alışkanlığı yok nedense anca elimle götürücem ya da benden sıkılınca uçuyor :)

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    valla herkesin derdi farklı benimkide kapıya omuz atıp çıkmayı öğrendi bende kapıyı bağladım :)

Sayfayı Paylaş