petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum kafesinden çok çıkmak istiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ByCiga tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ByCiga

ByCiga Guest

Arkadaşlar ben 2 hafta önce muhabbet kuşu aldım. Eğitme aşamasında pek bir ilerleme yok. Hala elime gelmiyor herneyse. Ben bu kuşu 2-3 kere saldım sonra kafesine koydum ama şimdi çok çıkmak istiyor. Eğitme desem elimi soktuktan sonra hareketleniyor durmuyor hiç. Yorulunca 10 dakika sonra gene hareketleniyor. Durgun olduğu zaman çok az. Şu anki gibi. Yardımınıza ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? (kuşum 4 aylık ve erkek)
    Arkadaşlar lütfen yardım edin artık sesinden rahatsız olmaya başladım pıtı pıtı ayak sesleri onlarla uyanıyorum ne yapmam lazım :/

#1 ByCiga, 9 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Şubat 2014
  2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Yanına bi eş alın o da rahatlasın sizde en basit olarak :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. ByCiga

ByCiga Guest

Ben bu kararı daha sonra yani büyüdüğünde veririm diye düşünü yordum hem çiftlerin eğitimi zor olur diyorlar yokmu başka bir çaresi?

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Şöyle söyleyeyim tek bakılan kuşların insanlarla arası daha iyidir ama çift te alışmaları mümkün ama en güzeli madem rahatsız oluyorsunuz eş alın onunla ilgilenir arada sizde ilgilenirsiniz.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. Evren Çalışkan

Kafesin dışından ürkütmeden ekmek yada biber gibi ilgisini çekebilecek sebzeler verebilirsin.Eninde sonunda sana alışır.

6. Abdurrahman CENGİZ

keşke yeni yuvadan çıkmış veya iki aylık falan alsaydınız dört aylık baya bir zaman geçmiş yavruluktan çıkmış

7. alısenturk

alısenturk Guest

bizim kuşta öyleydi ama alıştı elinizi kafese sokup korkutmadan bekletin bence 1 -2 yaşındaki kuşları egitiyorlar 4 aylık kuşmu egitilmicek

8. RıfatCetinkaya

Her kus egitilir yeterki egitmek isteyin. Yanina es almayin daha bekleyin biraz daha.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum sürekli kafesten çıkmak istiyor