Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum kafeste durmuyo

Furki Dede

Yeni Üye
kankam daha yeni yem yemeye başladı minik kafese girince bi sağa bi sola bi tavana yavru kuşlar hemen yorulur haliyle birşey olcak diye korkuyorum kafeste mi tutmalıyım yanımda mı bilemiyorum omzumda çok sakin duruyo kuşu aldığım yerde kafeste dursun bi kaç gün yorulmuş kuş dedi ama kafeste kıpır kıpır

bence kafeste hareketli olması daha iyi o yoruldukça uyur. imkanınız varsa geniş bir kafes ve oyuncaklar alın. ben de salmanızı tavsiye etmem benim kuşum da yavru ve daha önce ortama adapte olamayıp salındığında duvara veya bir yere çarpıp ölen kuşları çok duydum maalesef. eşya olmayan sadece yatak olan bir odanız varsa orada uçuş alıştırması yapabilirsiniz

bence kafeste hareketli olması daha iyi o yoruldukça uyur. imkanınız varsa geniş bir kafes ve oyuncaklar alın. ben de salmanızı tavsiye etmem benim kuşum da yavru ve daha önce ortama adapte olamayıp salındığında duvara veya bir yere çarpıp ölen kuşları çok duydum maalesef. eşya olmayan sadece yatak olan bir odanız varsa orada uçuş alıştırması yapabilirsiniz
evet kafesi geniş kankamin kumu vitaminleri haşlanmış yumurtasi yemi herşeyi tam kankama iyi bakıyorum da kafese alışsın bakalım

Geri