petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

MUHABBET KUŞUM KAFESTEN ÇIKMIYOR.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Semih Koçyiğit tarafından 24 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Semih Koçyiğit

Beğenileri:
    10
    Merhaba arkadaşlar.ben yaklaşık 1,5 ay önce 1,5 aylık bir yavru lutino aldım.yani şu an 3 aylık falan.erkek diye aldım ama okuduguma göre cinsiyet tahmini zormuş.emin değilim cinsiyetinden.cahilliğimden dolayı daha ilk günden kafese elimi soktum parmağımı uzattım ve konmasını sağladım dışarı çıkardım ilk günden beri nerdeyse hergün dışarı çıkarmışımdır .elime omzuma alışkın.elimden yem yiyor vs.. sürekli konusuyorum oynamaya çalışıyorum ama etrafına karşı çok ilgisiz ve durgun.ayrıca elimden ve ya omzumdan ayrıldığı zaman direk kafesine gidiyor ve tüneğine çıkıp bekliyor.acıkmadığı ve ya susamadığı sürece hiç hareket etmiyor .ayrıca kafesi sürekli açık olmasına karşın asla dışarı çıkmıyor.ve pisliği poposuna yapışıyor. her gün 3-4 defa ben elimle temizliyorum.bazen tmizlerken tüyleride kopuyor.durgunluğu kafesten cıkmaması ve pisliğinin yapışması hakkında yardım edebilir misiniz?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kakanın tüylere yapışması genelde kabızlık probleminden kaynaklanıyor. Haftada bir lahana, marul, elma, havuç verin.
    Toplu zilli bir oyuncak asabilirsin kafese oynaması için.

Semih Koçyiğit bunu beğendi.
  3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    levent bey gerekli bilgileri vermiş. herşeyin başı sağlık. geçmiş olsun

Semih Koçyiğit bunu beğendi.
  4. Semih Koçyiğit

Beğenileri:
    10
    teşekkür ederim dediklerinizi yapacağım.düzelir inşaAllah