petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum kağıt yiyorr

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Çift muhabbet kuşum 7-8 aydır bende ama hiç A4 kağıdı yerken görmedim. şu son sıralarda yemeye başladı neden olabilir

2. muratveral

Kafeste izgara yoksa kagit koymayin yerse sıkıntı çıkabiliyor ızgara varsa sorun yok bnmde ızgara yok kagit koymuyorum

3. nazım yiğit karaoğlu

fotograf varmı kızmaya başlamıs olabılırler!.. yuva kızdırdıklarında boyle kemırmeye daha egılımlı oluyorlar

4. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    daha detaylı anlatsan anlamadım

5. nazım yiğit karaoğlu

önceden böyle kagıt yeme alışkanlıkları yoktu demişssin. diyorumki kızışmış yanı çiftleşmek istiyo olabilirler. yuvalıklarını kızdırdıklarında yumurta hazırlıgı üreme öncesi hazırlıkta olabilirler. resim var mı ?

6. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    resim yok ama benim erkek baskın değil hiç sanmıyorum dişi kuyruğunu kaldırıyor o üstüne çıkmıyor yani bence ondan değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

dişinin çereside zaten aldığımdan beri kahverengi :(

7. nazım yiğit karaoğlu

bak kendin söylüyosun !.. ama degıldır dıyorsun :S dişi tam hazır dogal ortamlarında kemirerek yuvalarını yapıyorlar ovukların içine.

nese düşün bakalım. tatminkar cevaplar verecek arkadaşlar çıkar elbet. hayırlı hobiler !..

8. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim

9. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    KAğıdı kuşalarınızdan esirgemeyin. Kemirmeyi severler yemezler. Ama A4 veya kazete kağıdı değil selpak mendil, saman kağıdı, kese kağıdı kemirsin

Sayfayı Paylaş