Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kağıt yiyorr

sadullah dinç

Meraklı Üye
Çift muhabbet kuşum 7-8 aydır bende ama hiç A4 kağıdı yerken görmedim. şu son sıralarda yemeye başladı neden olabilir

Kafeste izgara yoksa kagit koymayin yerse sıkıntı çıkabiliyor ızgara varsa sorun yok bnmde ızgara yok kagit koymuyorum

fotograf varmı kızmaya başlamıs olabılırler!.. yuva kızdırdıklarında boyle kemırmeye daha egılımlı oluyorlar

önceden böyle kagıt yeme alışkanlıkları yoktu demişssin. diyorumki kızışmış yanı çiftleşmek istiyo olabilirler. yuvalıklarını kızdırdıklarında yumurta hazırlıgı üreme öncesi hazırlıkta olabilirler. resim var mı ?

önceden böyle kagıt yeme alışkanlıkları yoktu demişssin. diyorumki kızışmış yanı çiftleşmek istiyo olabilirler. yuvalıklarını kızdırdıklarında yumurta hazırlıgı üreme öncesi hazırlıkta olabilirler. resim var mı ?

resim yok ama benim erkek baskın değil hiç sanmıyorum dişi kuyruğunu kaldırıyor o üstüne çıkmıyor yani bence ondan değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

dişinin çereside zaten aldığımdan beri kahverengi :(

resim yok ama benim erkek baskın değil hiç sanmıyorum dişi kuyruğunu kaldırıyor o üstüne çıkmıyor yani bence ondan değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

dişinin çereside zaten aldığımdan beri kahverengi :(

bak kendin söylüyosun !.. ama degıldır dıyorsun :S dişi tam hazır dogal ortamlarında kemirerek yuvalarını yapıyorlar ovukların içine.

nese düşün bakalım. tatminkar cevaplar verecek arkadaşlar çıkar elbet. hayırlı hobiler !..

KAğıdı kuşalarınızdan esirgemeyin. Kemirmeyi severler yemezler. Ama A4 veya kazete kağıdı değil selpak mendil, saman kağıdı, kese kağıdı kemirsin

Geri