Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kapıya sıkıştı

• Konbuyu başlatan cerengullu
  • Başlangıç tarihi
C

cerengullu

Guest
yavrum benim canım kuşum tam kapıyı kapatıyorken çok sert olmasada kapıya sıkıştı arkamı bi döndüm yerde önce uçamadı kanadı açık düşük duruyordu sonra da kuyrugu kasılmış yamuk gibiydi elimle masaj falan yaptım uçtu sonra hemen ama bir yere konduğunda kapaıyot gözlerine çok korkuyorum nasıl gecicek bu gece vetrinere de götürecek bir noktada değilim. ölüyorum acıdan birşey olmasın nolur. böyle birşey yaşıyan var mı? görünürde hiç birşey yok ama ara ara kabarıyor kapıyor gözlerini :( çok korkuyorum YARDIM EDİN :(

bu akşam gözetim altında tutmalısınız :( inşallah bişey olmaz korkmuştur :(

tek yapacağınız artık dikkatli olmanız lazım. mesela kuşumu göremeyince adım attıgım yere bile bakıyorum. allah korusun inş bişey olmaz

bişey olursa kahrolurum ya okadar güzel ki insandan farkı yok nasıl farkedemedim allah beni kahretsin ya :( kapıyı şiddetli örtmedim ama kalıverdi oracıkta :( kanat ve kuyruk kısmından zedelendi gibi şimdi titrio böle kaaptıo gözüünü kurupğundaa acı var gibi :( yavrum benim küçük bebim birşey olmaz dimi ya korkmuştur belki çok o yüzden böyledir değil mi:(

olsa o an ölürdü zaten bence biraz acı çekiyor ama geçecektir kafesinde tünesin elllemeyin üstünü örtün ışığı kapayın uyusun dinlensin bi şeyi kalmaz

Çok narin canlılar büyük ihtimal bir travma yaşamış korkmuş. Çok sert bir darbe almadıysa sorun olmaz sanırım. Herhangi bir darbe mevcutsa müşade olarak gözlemleyin derim. uyutmayın biraz. Tabi bu kendi fikrim.

bişey olursa kahrolurum ya okadar güzel ki insandan farkı yok nasıl farkedemedim allah beni kahretsin ya :( kapıyı şiddetli örtmedim ama kalıverdi oracıkta :( kanat ve kuyruk kısmından zedelendi gibi şimdi titrio böle kaaptıo gözüünü kurupğundaa acı var gibi :( yavrum benim küçük bebim birşey olmaz dimi ya korkmuştur belki çok o yüzden böyledir değil mi:(

Selam Kendinizi Suçlamayın Bu Konuda
Üzüntünüzü Anliyorum Eğer Kötü Bir Durum Olsaydı O An Kaybetmiş Olacaktınız
Şansınız Varki Henüz Yaşiyor Şuan Yaşadağı Şokun Etkisinde Fiziksel Olarak Acı Çekiyor Olabilir Ama Daha Çok Psikolojik Olarak Zedelenmiş Göz Kapanmasi Titremesi Bu Tür Olaylarda Normal Birşey Bir İki Haftaya Birşeyi Kalmaz ..

ceren hanım kusu biraz rahat bırakın suan yapcak bsey yok agır travma gecirdi rahat rahat uyusun dinlensin sabaha hiçbiseyi kalmaz korkmayın

Selam Kendinizi Suçlamayın Bu Konuda
Üzüntünüzü Anliyorum Eğer Kötü Bir Durum Olsaydı O An Kaybetmiş Olacaktınız
Şansınız Varki Henüz Yaşiyor Şuan Yaşadağı Şokun Etkisinde Fiziksel Olarak Acı Çekiyor Olabilir Ama Daha Çok Psikolojik Olarak Zedelenmiş Göz Kapanmasi Titremesi Bu Tür Olaylarda Normal Birşey Bir İki Haftaya Birşeyi Kalmaz ..

inş öyledir.

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152204086712608&notif_t=video_processed

son hali bu şekilde kıyamam yavruma böyle duruyor :( kuyrugu aşağıya doğru videoda da belli :(

Geri