petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum karnı şiş yumurtlamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ApexPredator tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. ApexPredator

2 ay önce dişiye erkek kuş aldım çok iyi anlaştılar çifleştiler ve dişi kuşun karnı şişmeye ve arka taraftaki tüyleri koptu erkek kuş dişi kuşu beslemeye başladı dişi kuş yuvalıktan hiç çıkmamaya başladı bir buçuk aydan daha fazla süre geçti halen karnı şiş ama yumurtlamıyor bu günde gagası yamulmaya başladı yarın veterinere götüreceğim ama sizdende yardım istiyorum

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Allah yardımcın olsun
    güncellll

3. baris6106

baris6106 New Member

Beğenileri:
    0
    yuvada yatıyor mu dişi

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    poposuna zeytin yağı sür hemen bu gün şimdi hatta birde foto at belinin yumurta varmı bakalım eğer sürmessen yumurta sıkışmıştır kuş ölür.

5. ApexPredator

beli aşağı doğru inik duruyo akrabamız var kuşlardan anlar yumurta almış gibi beli diyo birde arka tarafına baktı ur mu acaba dedi zeytin yağını birazdan sürüyorum
    birde dişi hep yuvada ama ayakta gibi geliyo bana tam olarak yattığını görmedim

6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Geçmiş olsun foto atsanız daha doğru tavsiyeler alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum niye yumurtlamıyor

,
  2. kuşların karnı neden şişer