petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusum kendini yoluyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre koluk tarafından 13 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. emre koluk

emre koluk New Member

Beğenileri:
    0
    Benim bir yasinda disi bir muhabbet kusum var. Kendisine erkek bir kuş aldim daha 2 aylik yanina koydum erkegi ve erkek kusa saldirdi bende bunlarin ikisini ayri kafeslere koydum oyle bakiyordum fakat bu disi kus kendi tuylerini yolmaya basladi stresten mi yalnizliktan mi bilmiyorum iyice kotuledi yanyana koyunca erkek kus bu disiyi cok seviyor gidiyor agzina yem kusuyor disi kusta ona saldiriyor ne yapmaliyimda bu disiyi kendine getirmeliyim.

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlar birbirine eş tutmamış, dişi kuşunuz ise eş istiyor, bunun için kuşunuzun eşini kendisinin seçmesine izin verin, ayrıca erkek kuş seçerken yaşlarının aynı veya yakın olmasına özen gösterin...

Sayfayı Paylaş