Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kör oldu :(

modernmabuse

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar sapasağlam kuş akşam kafeste çırpınmaya başladı. Bana alışkın olduğu için elime gelmesi için uzattım, ürktü. Dışarı saldım odayı çok iyi bilmesine rağmen duvarlara çarptı. Elime tepki vermiyor. Kafeste tellerde duruyor. Lütfen bir bilgi verin, çok kötüyüm :(

Arkadaşlar sapasağlam kuş akşam kafeste çırpınmaya başladı. Bana alışkın olduğu için elime gelmesi için uzattım, ürktü. Dışarı saldım odayı çok iyi bilmesine rağmen duvarlara çarptı. Elime tepki vermiyor. Kafeste tellerde duruyor. Lütfen bir bilgi verin, çok kötüyüm :(
Merhaba bu gecelik dursun yarın ilk iş veteriner gitmelisin ben ilk defa duydum böyle bir olayı

Kafeste cirpinirken ortam karanlik yada loşmuydu yoksa aydinlikmi

çok geçmiş olsun.vrtrinere götürürseniz sonucu paylaşırmısın.

Arkadaşlar müjde. Bu sabah kuşum normale döndü. Elıme geldi, tüneklere kondu. Çok şükür. Allahım mubişlere sağlık ver. Cevap yazanlara çok teşekkür ederim. Çok mutluyum. Sabah sera vitaminleri dayadım, bemiks de verdim.

Geçmiş olsun muhtemelen birşeyden huzursuz olup panik yapmıştır. Çok çabuk sitrese girer muhabbet kuşları. Eğer aynı durumdaysa vakit kaybetmeden bir veterinere götür.

T
Geçmiş olsun muhtemelen birşeyden huzursuz olup panik yapmıştır. Çok çabuk sitrese girer muhabbet kuşları. Eğer aynı durumdaysa vakit kaybetmeden bir veterinere götür.
Teşekkür ederim. Sanırım aşırı karanlık onu huzursuz etti. Bir daha olmasın amin

Geri