petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve loli poya tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum 11 aylık.Yaklaşık yedi aydır bizimle.İnternette gördüğüm kadarıyla kuşumu avcuma alıştırmayı denedim.Sonra bir baktım,kuşum elimi görür görmez tirtir titriyor.Sil baştan başa döndük.Benden korkuyor.Daha çabuk alışması için ne yapmalıyım ? Bunu yaptığıma bin pişman oldum :(

#1 loli poya, 9 Eylül 2014
    Son düzenleme: 9 Eylül 2014
  2. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    11 aylık kuşu eğitmek imkansız gibi bence yanına eş alın mutlu olsun kuşunuz.

- Çağrı Gökçek -

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Bunu bende düşündüm ancak kuşunda frech molt hastalığı var.Uçamıyor.Yanına alacağım kuş uçabilecekse,kuşum kıskanır.Ayrıca eş tutar mı,bilmiyorum ki.

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kızışan bir dişi alırsanız eş tutar büyük ihtimalle. kuşunuz kıskanmaz çünkü eş kuşları kafes dışına çıkarmak doğru değildir .

- Çağrı Gökçek -

5. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Bilen kimse yok mu? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:25 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş