Muhabbet Kuşum kötü durumda yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Centros 7 tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Centros 7

Centros 7 Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 senelik erkek bir muhabbet kuşum var . Bugün kursa gittim ve geldim ben gittikten kısa bir süre sonra kuşum banyoya girmiş ve orada unutulmuş ve yaklaşık yarım saat karanlıkta kalmış . Sonra fark etmişler bende yeni geldim kuşun kanatlarını açıyor , Kanatları titriyor , Gözlerini kapatıyor , Ve az önce kusma şeklinde sanırım kursağından yem döktü birkaç kere . Şimdi sakinleşti . Sorunu nedir Yardımcı olurmusunuz ?

2. Emre Özcan

Emre Özcan Profesyonel

Beğenileri:
    20
    muhabbet kuşla karnlıktan korkmazlar , ancak anlam veremedikleri ve göremedikleri her şeyden korkarlar , ve kuşların insanın algılamayacağı frekansda sesleri duyabiliyorlar banyoda hem karanlıkta hemde ufak tefek onu korkuymuş olmalıdır.

ayrıca muhabbet kuşları yalnız kaldıklarında hem çok üzülür hmede korkarlar 2 yıllık bir muhabbet kuşu aile ortamına ve sese alışkın olduğu için yabancı ses vb. şeylerden dolayı korkmuşdur devamlı yanınızda tutup onu konuşarak sakinleştirin kendine gelecektir.

3. Centros 7

Centros 7 Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0

Birde uzmanızdan video izledim yem çıkartması ile ilgili bu daha önceden oluyormuş kuşumuz ile en çok ilgilenen benim ama babam 3 gün öncede kuşun yem yerken düşürdüğünü görmüş . Benim haberim yok uzmanızda sindirim sisteminden kaynaklanabileceği ve ölebileceği yazıyor . Ne yapmalıyım birşey olur mu Yarına kadar inşallah birşey olmazsa veterinere getiririz .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Çok teşekkür ederim zztri Hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Birde muhabbet kuşum çok kaşınıyor

4. Gizem TÜRKCAN

Gizem TÜRKCAN Profesyonel

Beğenileri:
    4
    Yer:
    İstanbul-Bursa
    Korkudan bir şok geçirmiş olabilir. Onunla ilgilenin konuşun inşallah düzelecektir.
    Şu anki fotoğrafını koyarsanız daha iyi yorumlar yapılabilir. Yem kusmanın birkaç farklı sebebi var.

Sayfayı Paylaş