Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kusmaya başladı. *Fotoğraflar eklendi*

Rorschach159

Meraklı Üye
1 yaşında bi abiden aldığım dişi kuşum aniden kusmaya başladı yaklaşık bir haftadır bende yediği yemleri çıkarıyor ve etrafa saçıyor beyaz renkli yem parçası şeklinde kusuyor bi hastalık belirtisi olabilir mi? Arada bir hapsurması vardı

Edit: Fotoğraflar eklendi. 20160924_164715[1].jpg 20160924_164724[1].jpg 20160924_164847[1].jpg 20160924_164853[1].jpg

ya üşütmüştür ya da yediği yem bozuktur kardeşim.aslında yem bozuksa kusması vücudunun tehlikeye karşı tetikte olduğunu gösterir iyidir ama üşüttüyse bi ilaç takviyesi yap

ya üşütmüştür ya da yediği yem bozuktur kardeşim.aslında yem bozuksa kusması vücudunun tehlikeye karşı tetikte olduğunu gösterir iyidir ama üşüttüyse bi ilaç takviyesi yap
Üşüttüğünü nasıl anlayabilirim? yemi de alalı 1 hafta oldu. Şimdi hiçbişey yokmuş gibi gitti yine yem yedi

benim kuşumdada olmuştu sürekli hapşırıyodu ve kusuyodu .hapşurunca bile sıvı çıkıodu ağzından burnundan.hapşurması çoksa üşütmüştür.hava akımında bırakma kesinlikle.benimki kusup kusup yem yiyodu sürekli kısa aralıklarla..bide kuş kumu tüketmiyorsa ondan da olabilir sindiremiyodur hayvan yediklerini.ama dediğim gibi çok hapşuruyorsa büyük ihtimal üşütmüştür

benim kuşumdada olmuştu sürekli hapşırıyodu ve kusuyodu .hapşurunca bile sıvı çıkıodu ağzından burnundan.hapşurması çoksa üşütmüştür.hava akımında bırakma kesinlikle.benimki kusup kusup yem yiyodu sürekli kısa aralıklarla..bide kuş kumu tüketmiyorsa ondan da olabilir sindiremiyodur hayvan yediklerini.ama dediğim gibi çok hapşuruyorsa büyük ihtimal üşütmüştür
O zaman yemine kuş kumu karıştırayım soğuk algınlığı için hangi ilacı kullanmıştın? Pazartesiye kadar gözlemleyeceğim

Hastalık yok kuşunuzda rahat olabilirsiniz çiftleşmek istiyor o nedenle yem kusuyor benim konuşan 4 yaşındaki kuşumda 2 yıldır var aynı olay tek kötü tarafı kötü kokuyor korkacak bi durum yok yani

Hastalık yok kuşunuzda rahat olabilirsiniz çiftleşmek istiyor o nedenle yem kusuyor benim konuşan 4 yaşındaki kuşumda 2 yıldır var aynı olay tek kötü tarafı kötü kokuyor korkacak bi durum yok yani
Hocam çok sağol ya kuş bana alışmadı başkasından aldığım için ama bende bişey olacak diye nasıl vicdanım sızlıyor anlatamam şuan kokusu falan da yok zaten normal davranıyor şuanlık

Hocam çok sağol ya kuş bana alışmadı başkasından aldığım için ama bende bişey olacak diye nasıl vicdanım sızlıyor anlatamam şuan kokusu falan da yok zaten normal davranıyor şuanlık
Müsait olduğunda resmini atarım kafesin heryeri aynı yem yetiştiremiyorum :) 5 çift kuşun tükettiği yemi tüketiyor

Kus kumu kullanmalisiniz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş kumu alıcam hocam kuşcuya da diyeceğim bunu çiftleştirelim bana bi tane erkek yavru ver gerisi senin olsun :D

Hay eline sağlık Yusuf hayvan yavru bakmak eş tutmak istiyor herşeyi hastalığa yormayalım arkadaşlar 4-5 aylık kuş bile konuşan parmağınıza kusmaya çalışır ilgi alakadan memnunluğundan bir ikram olarak size çünkü sizle eş tutmuş

Hay eline sağlık Yusuf hayvan yavru bakmak eş tutmak istiyor herşeyi hastalığa yormayalım arkadaşlar 4-5 aylık kuş bile konuşan parmağınıza kusmaya çalışır ilgi alakadan memnunluğundan bir ikram olarak size çünkü sizle eş tutmuş
Tamam şimdi puzzle birleşti. Bana hiç alışık değil bu kus bende alışsın diye göğsünü oksarim elime almaya çalışırım bide geldiği günden beri çok ilgileniyorum demek ondan yaptı bizim hanimağa

Geri