petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum kustu Bi bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Atahan GÜLEREN tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Atahan GÜLEREN
    Gizli

Muhabbet kuşumu parmağıma aldım 1 ay oldu alalı 2 aylıkken falan aldık parmağımdayken konuşur gibi sesler çıkartıp tırnağıma bi sıvı gibi bişiyle yemlerini kustu kustuğu yemler yediği yemler büyüklüğündeydi nerdeyse ciddi bi durum varmı ne yapmam gerek mama takviyesi yada mama kullanmıyorum önerileriniz için teşekkürler :)

2. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Yavruda olsa mubişler birbirlerine yem kusarlar, doğal davranışlarından biridir rahatsız oldugunu sanmam.

3. Atahan GÜLEREN
    Gizli

Benim kusum suan3 aylık ve tek kus erkek parmağıma aldıgımda sıcaktı biraz bisey yoktur dimi kusuma bisiy olmasını istemiyorum ilk defa besliyorum biliyorum biraz hassas davranıyorum :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum küstü konuşmuyor